3 ترفند مشاهده استوری دیگران در اینستاگرام به صورت ناشناس!

آموزش ترفندهای مشاهده استوری دیگران در اینستاگرام به صورت ناشناس!

آموزش ترفندهای مشاهده استوری دیگران در اینستاگرام به صورت ناشناس! اما چگونه؟ گاهی پیش می‌آید که بخواهیم استوری شخصی را ببینیم اما او متوجه نشود. ممکن است بخواهیم رقیب کاری خود را بررسی کنیم یا حتی برای سورپرایز کردن یکی از دوستانمان نیاز به این ترفندها داشته باشیم.

به‌هرحال در این مقاله ترفندهای مشاهده استوری دیگران در اینستاگرام به صورت ناشناس را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

در نظر داشته باشید این ترفندها بسیار راحت هستند اما اگر برای یک کار مهم نیاز به آن‌ها دارید، امتحان کردنشان در ابتدا را فراموش نکنید!

دیدن استوری اینستاگرام به صورت ناشناس در حالت پرواز!

این ترفند راحت اما دارای کمی ریسک است! ابتدا اینستاگرام خود را بازکرده و صبر کنید تا استوری‌ها دانلود شوند. با این کار شما می‌توانید بدون استفاده از اینترنت‌ هم استوری‌های لود شده را ببینید.

حالا اینترنت خود را قطع کنید و سپس گوشی را در حالت پرواز قرار دهید. اکنون زمان باز کردن استوری موردنظر است که از قبل لود شده. استوری را باز کنید و ببینید. سپس اینستاگرام خود را ببندید.

در نهایت می‌توانید گوشی خود را از حالت پرواز خارج کنید. اگر خیلی برایتان ناشناس ماندن مهم است می‌توانید گوشی خود را خاموش و روشن کنید.

دیدن استوری اینستاگرام به صورت ناشناس در حالت پرواز!

اپلیکیشن‌های شخص سوم!

یکی دیگر از راه‌های مشاهده استوری دیگران در اینستاگرام به صورت ناشناس این است که اپلیکیشن‌های شخص سوم را نصب کنید.

پس از نصب این نرم‌افزارها شما قادر خواهید بود پیج‌های مختلف را جستجو کنید و استوری آن‌ها را به صورت شخص سوم (ناشناس) ببینید. یکی از این برنامه‌ها Blindstory است.

دقت کنید که از هر اپلیکیشنی برای این کار استفاده نکنید. این برنامه‌ها مثل برنامه‌های آنفالویاب اطلاعات حساب کاربری شما را دریافت می‌کنند و اگر مطمئن نباشند ممکن است امنیت پیج شما به خطر بیفتد.

Blindstory

استفاده از افزونه مخصوص گوگل

یک راه محبوب و البته مخصوص نسخه‌های دسکتاپ، استفاده از افزونه IG Story Viewer است. این افزونه ممکن است از دسترس خارج شود؛ چون به‌هرحال این افزونه از قوانین اینستاگرام پیروی نمی‌کند.

پس از آنکه افزونه را برای مرورگر کروم خود نصب و فعال کنید، در کنار استوری‌ها علامت چشم ظاهر می‌شود که کاربر آن مشاهده استوری دیگران در اینستاگرام به صورت ناشناس است.

نکاتی درباره یادگیری ترفندها

ما در این سایت آموزش‌ها و ترفندهای بسیار زیادی را برای شما فراهم کرده‌ایم. دقت کنید که یادگیری آن‌ها شما را یک کاربر حرفه‌ای‌تر می‌کند که از هر اپلیکیشنی نهایت بهره ممکن را می‌برد.

درضمن توجه کنید که همواره امنیت پیج‌ها و گوشی خود را اولویت قرار دهید و حسابی درباره موضوعاتی که مطرح می‌شود فکر و تحقیق کنید.

همچنین به ما بگویید چه ترفندهای دیگری را نیاز دارید؟ آیا این مقاله برای شما کاربردی و جامع بود؟ چگونه می‌توانیم کمک بیشتری به شما کنیم؟ برای ما نظراتتان را به اشتراک بگذارید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید