آموزش 2 نوع فیلمبرداری از صفحه گوشی‌های اندروید ( راهنمای ساده و کاربردی )

فیلمبرداری از صفحه گوشی‌های اندروید

فیلمبرداری از گوشی‌های اندروید چگونه انجام می‌شود؟ آیا نیاز به نرم‌افزار خاصی دارد؟ آیا تنظیمات ویژه‌ای می‌خواهد؟! خوشبختانه آموزش فیلمبرداری از صفحه گوشی‌های اندروید خیلی ساده و سریع است.

گاهی در شبکه‌های اجتماعی به پیج‌هایی می‌رسیم که یک کلیپ از صفحه گوشی به اشتراک گذاشته‌اند و مراحل انجام کاری را نشان داده‌اند. همچنین ممکن است دوستان شما در واتساپ برایتان فیلمی از صفحه گوشی خود ارسال کنند.

آن‌ فیلم می‌تواند نمایش یک چت از بالا به پایین، نمایش پست‌های جالب یک پیج و یا حتی یک مشکل که برایش پیش‌آمده است باشد. قطعاً خیلی دلایل دیگری می‌تواند باعث شود شما به فیلم گرفتن از صفحه گوشی اندروید خود مشتاق شوید.

در این مقاله ابتدا موارد مختلفی را درباره فیلم گرفتن از صفحه گوشی‌های اندروید را توضیح می‌دهیم. سپس یک نرم‌افزار را به شما معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

دو نوع فیلمبرداری از صفحه گوشی‌های اندروید

بعضی از گوشی‌های اندروید از همان ابتدا قابلیت ضبط فیلم از صفحه گوشی‌ را دارند. برای این کار شما کافی است صفحه تاچ را از بالا به پایین بکشید تا منو ابزارها باز شود.

دو نوع فیلمبرداری از صفحه گوشی‌های اندروید

سپس ابزار Screen Recorder را لمس کنید و فیلمبرداری را آغاز کنید.

اما بعضی از گوشی‌های اندروید نیاز به نصب یک نرم‌افزار برای فیلمبرداری از صفحه گوشی‌ دارند. این کار بسیار ساده است و به شما آموزش خواهیم داد.

معرفی نرم‌افزار DU Recorder  | ساده و کاربردی

DU Recorder

پس از نصب این نرم‌افزار DU Recorder از گوگل پلی، آن را بازکرده و گزینه‌های مختلف آن را بررسی و امتحان کنید. خوشبختانه این نرم‌افزار با اینکه ساده است اما امکانات کاربردی برای شم فراهم کرده است.

مزیت‌های اصلی این نرم‌افزار محبوب شامل فیلمبرداری باکیفیت بسیار بالا و همچنین توانایی دریافت ورودی‌های صدا مثل میکروفون است. این نرم‌افزار امکان توقف و ادامه ضبط را نیز دارد که به محبوبیت آن افزوده.

دقت کنید که هرروزه نرم‌افزارهای جدیدتری می‌آید. شما می‌توانید به‌راحتی آن‌ها را نیز امتحان کنید و بهترین اپلیکیشن مناسب برای خودتان را پیدا کنید.

در ادامه، این نرم‌افزار برای شما موارد کاربردی از جمله برش فیلم، اضافه‌کردن موسیقی و تنظیمات کیفیت تصویر را فراهم کرده‌ است. همچنین این نرم‌افزار گزینه‌هایی مثل Record، camera، setting، و… را به شما نمایش خواهد داد.

سایر نرم‌افزارهای ضبط فیلم از صفحه گوشی‌های اندروید

ممکن است بخواهید نرم‌افزارهای دیگری را نیز امتحان کنید. سایر این اپلیکیشن‌ها هم بسیار ساده عمل می‌کنند اما در امکانات با همدیگر تفاوت دارند.

سایر نرم‌افزارهای فیلمبرداری از صفحه گوشی‌های اندروید:

  • Stream
  • iLos
  • Vysor
  • Google play
  • Mobizen Screen Recorder
  • Rec
  • Telecine

بعد از ضبط فیلم صفحه گوشی اندروید چه کنیم؟!

بعد از ضبط فیلم صفحه گوشی اندروید چه کنیم؟!

شما می‌توانید فیلم ضبط شده از صفحه گوشی اندرویدتان را به‌صورت خام اشتراک‌گذاری کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهای ادیت فیلم استفاده کنید و فیلم نهایی را ارسال کنید.

شما می‌توانید هدف‌های متفاوتی برای اشتراک‌گذاری فیلم از صفحه گوشی اندرویتان داشته باشید. به‌عنوان‌مثال ممکن است فیلمبرداری از صفحه گوشی‌های اندروید خودتان را بهترین شیوه آموزشی بدانید. از طرفی گاهی بهترین شیوه انتقال منظور یا اطلاعات برای دوستتان همین اشتراک‌گذاری ویدئو باشد.

لطفاً به ما بگویید آیا این مقاله برای شما مفید بود؟ آیا توانستیم ایده‌هایی در اختیار شما قرار دهیم؟ چه موضوعات آموزشی را برای گیگ‌تک پیشنهاد می‌کنید؟ با ما در ارتباط باشید و بهترین اطلاعات را به‌سادگی از ما بخواهید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید