نحوه بازگشت به iOS 15 پایدار از نسخه بتا در آیفون و آیپد

نحوه بازگشت به iOS 15 پایدار در آیفون و آیپد از نسخه بتانسل بعدی سیستم‌ عامل‌های اپل برای آیفون و آیپد نزدیک انتشار هستند. انتظار می‌رود اپل به زودی پس از رویداد معرفی آیفون 14 که در ۷ سپتامبر برگزار شد، عرضه نسخه پایدار iOS و iPadOS را آغاز کند.

اگر iOS 16 و iPadOS 16 بتا را روی آیفون و آیپد خود آزمایش کرده‌اید و قصد بازگشت به نسخه پایدار – iOS 15 – قبل از انتشار رسمی را دارید، دو گزینه مختلف برای شما در دسترس است. اولین گزینه این است که منتظر عرضه رسمی باشید، جایی که آیفون و آیپد به طور خودکار به نسخه پایدار سیستم عامل نسل بعدی به‌روز می‌شوند و گزینه دیگر بازگشت به iOS 15 پایدار است. 

در این نوشته، راهنمای گام به گام نحوه بازگشت به iOS 15 پایدار از نسخه بتا را به شما خواهیم گفت. در ادامه بخوانید:

قابلیت Focusتوجه داشته باشید که برای بازگشت به iOS 15 باید گوشی هوشمند خود را به طور کامل پاک کنید و همچنین، نمی‌توانید نسخه پشتیبان انجام شده در iOS 16 را بازیابی کنید. اگر نسخه بتا watchOS 9 را روی Apple Watch خود نصب کنید، با iOS 15 به درستی کار نمی‌کند و باید آن را به watchOS 8 برگردانید.

حذف نسخه بتا iOS 16 با استفاده از مک یا رایانه شخصی

۱. آیفون یا آیپد خود را با استفاده از کابل به مک یا رایانه شخصی خود وصل کنید


۲. وارد حالت ریکاوری شوید

آیفون 8 یا جدیدتر و نسل جدید آیپدها بدون دکمه Home:

  • دکمه افزایش صدا را فشار داده و رها کنید و سپس دوباره دکمه کاهش صدا را فشار داده و رها کنید. سپس دکمه Side را فشار داده و نگه دارید. 

نحوه بازگشت به iOS 15 پایدار از نسخه بتا در آیفون و آیپد - 93979478آیفون 7 و 7 پلاس و آیپد  با دکمه Home:

دکمه‌های Sleep/Wake و Volume Down را از قبل نگه دارید و نگه دارید. پس از مشاهده لوگوی اپل و به دنبال آن صفحه بازیابی، دکمه را رها کنید.

 


۳ پس از مشاهده Restore/Update the Mac or PC، روی گزینه Restore ضربه بزنید. این فرآیند گوشی را پاک کرده و iOS 15 یا iPad OS 15 را روی دستگاه نصب می‌کند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید