نحوه تنظیم مجدد AirPods

تنظیم مجدد AirPods

وقتی گجتی درست کار نمی‌کند، راه حل قدیمی خاموش و روشن کردن معمولا جواب می‌دهد. معمولا این روند خیلی ساده است: دکمه روشن / خاموش را بزنید. اما کمبود دکمه‌های عمومی باعث می‌شود، تنظیم مجدد AirPods  پیچیده‌تر از آنچه هست، شود. ما در این آموزش سعی داریم به شما یاد بدهیم چگونه ایرپادز خود را راه‌اندازی مجدد کنید.

مرحله ۱: AirPod های خود را در مورد آنها قرار دهید

تنها دکمه در کل دستگاه، روی کیس است. بنابراین قبل از ادامه مطمئن شوید که ایرپادزها درون کیس قرار گرفته‌اند. حدود ۳۰ ثانیه صبر کنید تا در آن مستقر شوند، سپس درب آن را باز کنید.

مرحله ۲: بخش تنظیمات  را باز کنید

نحوه تنظیم مجدد AirPods - uploads2Fcard2Fimage2F16229322F15132acb 5ce1 4015 9b6d e1b6c12218d5.PNG2Ffull fit in 950x534 1

تنظیمات را در دستگاه Apple موردنظر خود پیدا کنید. شما می‌توانید از iPhone ، iPad یا iPod Touch استفاده کنید ، اما ما توصیه می‌کنیم از دستگاهی استفاده کنید که اغلب  AirPods را روی آن استفاده می‌کنید. این کار باعث می‌شود، جفت شدن در آینده نیز آسان‌تر باشد.

در تنظیمات به بخش بلوتوث بروید، سپس روی نماد “i” در کنار AirPods خود ضربه بزنید. سپس  “Forget this Device” را انتخاب کنید.

مرحله ۳: AirPods خود را دوباره وصل کنید

قاب AirPods خود را ببندید، سپس دوباره آن را باز کنید. یک پنجره بازشو از شما می‌پرسد، آیا می‌خواهید به AirPod ناشناخته متصل شوید. روی اتصال ضربه بزنید.

نحوه تنظیم مجدد AirPods - uploads2Fcard2Fimage2F16229342F0a3deb81 6212 4246 938a 926713fac4c8.PNG2Ffull fit

مرحله ۴: دکمه را فشار دهید

حالا باید دکمه پشت قاب را فشار دهید. آن را برای حدود 15 ثانیه نگه دارید یا تا زمانی که چراغ چشمک زن را ببینید. سپس باید دستورالعمل‌های نصب Siri را روی گوشی مشاهده کنید.

با این کار AirPods و تنظیمات سفارشی دیگری که انتخاب کرده‌اید، دوباره تنظیم خواهدشد. در واقع تنظیم مجدد AirPods اعمال شده‌است. اگر می‌خواهید دوباره آنها را سفارشی کنید، مطمئن شوید که پس از اتصال مجدد نماد “i” را خواهید دید.

شما حالا تنظیم مجدد AirPods را بلد هستید. وقتی AirPods خود را خاموش و روشن کردید و مشکلات شما همچنان ادامه داشت، ممکن است زمان خرید AirPods جدید یا مراجعه به نمایندگی Apple باشد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید