چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنیم؟

اینستاگراماینستاگرام اکنون به شما اجازه می‌دهد تا حساب کاربری خود را مستقیماً از داخل برنامه حذف کنید. این مقاله به شما نشان می‌دهد که چگونه این کار انجام می‌شود. اینستاگرام برای پیروی از دستورالعمل‌های به‌روز شده اپ استور اپل، در ژوئن ۲۰۲۲ گزینه‌ای را در برنامه خود اضافه کرد تا کاربران بتوانند حساب خود را در این سرویس حذف کنند.

پیش از این تنها با ورود به مرورگر وب در مرورگر دسکتاپ یا دستگاه تلفن همراه می‌توانستید حساب خود را حذف کنید. با این حال، اپل به توسعه دهندگان گفت که برنامه‌هایی که ایجاد حساب کاربری را ارائه می‌دهند باید از ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ از حذف حساب نیز پشتیبانی کنند، بنابراین اینستاگرام مجبور شد این ویژگی را اضافه کند.

اگر می‌خواهید حساب کاربری خود را حذف کنید، توجه داشته باشید که حذف حساب دائمی است و نمایه، عکس‌ها، ویدیوها، نظرات، لایک‌ها و فالوورهای شما را حذف می‌کند. گفتنی است، یک دوره 30 روزه وجود دارد که در آن می‌توانید نظر خود را در مورد حذف حساب خود تغییر دهید، بنابراین اگر می‌خواهید حذف را متوقف کنید، می‌توانید پس از درخواست حذف دوباره وارد اینستاگرام شوید.

توجه داشته باشید که به جای حذف اکانت خود، همیشه می‌توانید اکانت اینستاگرام خود را به طور موقت غیرفعال کنید و تمام محتوای شما مخفی می‌شود تا زمانی که با ورود مجدد دوباره آن را فعال کنید. در اینجا مراحل حذف (یا غیرفعال کردن) حساب اینستاگرام خود در آیفون آورده شده است.

آموزش حذف حساب اینستاگرام از داخل برنامه

  • برنامه را اجرا کنید.
  • روی نماد نمایه در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.
  • روی سه خط در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.
  • چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنیم؟ - 1delete instagram accountروی تنظیمات ضربه بزنید.
  • روی Account ضربه بزنید.
  • چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنیم؟ - 2delete instagram accountروی Delete account نزدیک پایین منو ضربه بزنید.
  • روی حذف حساب (یا غیرفعال کردن حساب) ضربه بزنید.

چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنیم؟ - 3delete instagram account
این برنامه همچنین به شما امکان می‌دهد وضعیت خود را مخفی کنید، که مانع از آن می‌شود که هر کسی بداند آخرین بار چه زمانی آنلاین بود‌اید یا آخرین بار در این سرویس فعال بوده‌اید. 

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید