چگونه عکس پروفایل توییتر خود را تغییر دهیم؟

چگونه عکس پروفایل توییتر خود را تغییر دهیماگر بعد از مدتی، اکنون تصمیم گرفته‌اید عکس پروفایل توییتر خود را تغییر دهید ولی نمی‌دانید از کجا شروع کنید؛ ما در اینجا به شما آموزش می‌دهیم چگونه این کار را در عرض چند ثانیه، چه در تلفن یا رایانه خود انجام دهید.

داشتن یک حساب توییتر می‌تواند راهی عالی برای ملاقات با افراد هم‌ فکر، عضویت در جوامع، مطلع شدن از آخرین اخبار و رویدادها و حتی کسب درآمد باشد و از میان تمام پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، توییتر یکی از بالاترین دسترسی‌های ارگانیک را دارد بنابراین ارزش دارد که عضوی از آن باشید.

یک نمایه خوب، نمایه‌ای است که برجسته باشد و بهترین راهی که می‌توانید این کار را انجام دهید استفاده از یک عکس پروفایل جذاب است. تغییر عکس پروفایل بسیار ساده است و شما می‌توانید آن را تنها در چند مرحله انجام دهید.

نحوه تغییر عکس پروفایل توییتر در برنامه وب

اگر کاربر برنامه وب هستید، می‌توانید با دنبال کردن این مراحل ساده، عکس پروفایل توییتر خود را در عرض چند ثانیه تغییر دهید:

 • وارد حساب توییتر خود شوید.
 • روی Profile کلیک کنید تا به صفحه Profile خود منتقل شوید.
 • روی  Edit Profile کلیک کنید.
 • در دیالوگ باکسی که ظاهر می‌شود، می‌توانید با کلیک روی تصویر فعلی‌تان، عکس پروفایل توییتر خود را تغییر دهید.
 • یک دیالوگ باکس از File Explorer شما باز می‌شود و سپس به سادگی تصویری را که می‌خواهید، انتخاب کنید و آن را بارگذاری کنید.
 • اندازه آن را هر طور که مناسب می‌دانید تغییر دهید و پس از اتمام کار، روی Apply کلیک کنید.
 • روی Save در صفحه Edit Profile خود کلیک کنید تا عکس پروفایل توییتر خود را ذخیره کنید. با دنبال کردن این مراحل، باید عکس پروفایل توییتر جدید خود را مشاهده کنید.

چگونه عکس پروفایل توییتر خود را تغییر دهیم؟ - twitter profile web 1 1باید توجه داشته باشید که اگر یک کاربر حرفه‌ای توییتر هستید که از TweetDeck برای زمان‌بندی استفاده می‌کنید، با کلیک بر روی Edit Profile به سادگی یک برگه از برنامه وب باز می‌شود بنابراین، بهتر است از برنامه وب برای تغییر تصویر نمایه خود از ابتدا استفاده کنید.

نحوه تغییر عکس پروفایل توییتر در اپلیکیشن موبایل

این احتمال وجود دارد که از توییتر در تلفن همراه استفاده کنید، همانطور که اکثر کاربران این کار را انجام می‌دهند؛ در این صورت برای تغییر عکس پروفایل توییتر خود این مراحل را دنبال کنید.

 • برنامه وب توییتر را باز کنید و روی نماد تصویر پروفایل خود در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید.

چگونه عکس پروفایل توییتر خود را تغییر دهیم؟ - IMG 5816 1

 • در منوی نمایش‌ داده‌شده روی Profile ضربه بزنید.
 • در پروفایل خود، روی Edit Profile ضربه بزنید.

چگونه عکس پروفایل توییتر خود را تغییر دهیم؟ - IMG 5818 1

 

 • روی عکس پروفایل فعلی خود ضربه بزنید و تصویر دلخواه خود را بارگذاری کنید.

چگونه عکس پروفایل توییتر خود را تغییر دهیم؟ - InkedIMG 5817 LI 1 1

 

 • روی Save ضربه بزنید.

با دنبال کردن این مراحل، اکنون باید عکس پروفایل توییتر مورد نظر خود را داشته باشید و آماده شروع تعامل با محبوب‌ترین حساب‌های توییتر باشید.

چه از یک برنامه وب و چه از نسخه موبایلی توییتر استفاده کنید، تغییر عکس نمایه توییتر بسیار ساده است. هیچ محدودیتی در تعداد دفعاتی که می‌توانید عکس پروفایل خود را تغییر دهید، وجود ندارد بنابراین هر چند وقت یک‌بار که بخواهید، می‌توانید آن را تغییر دهید.

یک عکس پروفایل خوب می‌تواند کمک زیادی به شهرت شما کند؛ اگر به دنبال استفاده حرفه‌ای از توییتر هستید، باید نمایه خود را به درستی تنظیم کنید و تا جایی که امکان دارد تعامل برقرار کنید و از Twitter Analytics برای سنجش پیشرفت خود بهره ببرید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید