نحوه اضافه کردن تنظیمات ولوم در منو مک

تنظیمات ولوم در منو مکاضافه کردن تنظیمات ولوم در منو مک می‌تواند در برخی از موارد به یک چالش بسیار عجیب تبدیل شود. با این وجود، در این مطلب قصد داریم تا نحوه انجام این کار را برای شما توضیح دهیم. با گیگ‌تک همراه باشید.

به نقل از iOS Hacker، در سیستم عامل جدید MacOS Big Sur یک قابلیت جدید درست به مانند کنترل پنل سریع گوشی‌های iOS اضافه شده که با آن می‌توانید دکمه‌ها و دسترسی‌های سریع مانند روشن و خاموش کردن وای فای یا بلوتوث را در اختیار داشته باشید. با این وجود، یکی از مهم‌ترین دسترسی‌های حاضر در این منو داشتن گزینه تنظیم صدا است که می‌توانید آن را به منو اصلی هم اضافه کنید تا خیلی سریع‌تر به آن‌ها برسید.

مراحل اضافه کردن تنظیمات ولوم در منو مک

تنظیمات ولوم در منو مکدر واقع شما می‌توانید در همین کنترل پنل سریع، خیلی خوب و بدون مشکل تنظیمات ولوم را داشته باشید، اما نکته قابل توجه اینجاست که برخی مواقع شما خیلی سریع‌تر به جای یک کنترل پنل، تنها با همان تنظیمات ولوم در منو مک نیاز دارید. در نتیجه، می‌توانید با مراحل زیر این اقدام را انجام دهید.

  • ابتدا به سراغ لوگو اپل روی منو بروید تا تنظیمات کلی برای شما باز شود.
  • حال روی گزینه System Prefrences بزنید.
  • گزینه Sound Options را انتخاب کنید.
  • در نهایت تیک گزینه Show volume in menu bar را بزنید و منوهای مختلف باز شده را ببندید.

به همین راحتی، حال شما می‌توانید ولوم سیستم مک خود را بدون باز کردن کنترل پنل یا هر منو دیگری به راحتی تنظیم کنید. همچنین دستگاهی که صدا را پخش می‌کند و ولوم مختص به هر اسپیکر در این منو سریع قابل دسترس است که البته تا حدودی به نسخه ویندوز شباهت دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید