عمر باتری آیفون خود را با این دستورالعمل بهبود ببخشید!

 عمر باتری آیفون

عمر باتری آیفون همیشه برای کاربران مهم بوده است. اپل با باتری‌های سری آیفون 13 امسال کار بسیار خوبی انجام داد و آیفون 13 پرو مکس عمر باتری باورنکردنی دارد. این موضوع حتی پس از در نظر گرفتن نرخ بروز رسانی ۱۲۰ هرتز در انواع پرو و اتصال 5G در هر چهار مدل نیز بسیر عالی است. ظرفیت ۴۳۵۲ میلی آمپر ساعت در آیفون 13 پرو مکس، بزرگترین ظرفیت موجود در هر آیفونی است که تا به حال وجود دارد.

صرف نظر از اینکه کدام مدل آیفون را دارید، می‌توانید عمر باتری دستگاه را با پیروی از دستورالعمل‌های ساده‌ای که توسط یک TikToker به نام kadama که ۱.۹ میلیون دنبال کننده دارد، ارسال شده، بهبود ببخشید. این دستورالعمل‌ها توسط نیویورک پست انتخاب شد و روزنامه محافظه کار نیویورک توضیح داد که برنامه‌ها می‌توانند مقداری از عمر باتری آیفون شما را مصرف کنند حتی اگر در تمام طول روز از آن برنامه‌های خاص استفاده نکنید.

عمر باتری آیفون خود را افزایش دهید

How to Tell if You Need a New iPhone Battery | PCMag

بهترین راه برای جلوگیری از مصرف باتری آیفون توسط برنامه‌هایی که در پس‌زمینه اجرا می‌شوند این است که به Settings > General > Background App Refresh بروید و این ویژگی را خاموش کنید. سپس به Settings > Battery > Battery Health > Toggle on Optimized Battery Charging بروید. کاداما می‌گوید که پس از پیروی از این دستورالعمل‌ها، عمر باتری آیفون شما بسیار بیشتر دوام می آورد.

این موضوع چیزی شبیه به معامله است. در حالی که عمر باتری شما بهبود می‌یابد، برنامه‌ها در پس‌زمینه بروزرسانی نمی‌شوند، وقتی تنظیمات «بازخوانی برنامه پس‌زمینه» را خاموش کنید. این بدان معناست که به‌روزرسانی‌هایی که برنامه‌های شما معمولا در پس‌زمینه انجام می‌دهند، خواه امتیازات ورزشی، قیمت‌های بورس یا آخرین دما باشد، تا زمانی که برنامه مناسب و بروزرسانی برنامه را باز نکنید، به‌روزرسانی نمی‌شوند. به عبارت دیگر، اگر برنامه ورزشی خود را باز کنید، ممکن است فورا بروزترین امتیاز را نبینید.

How to Check Your iPhone Battery Charge Cycle Count? Find Some Solutions  Here – YunziLiu

غیرفعال کردن Background App Refresh یکی از ترفندهایی است که می‌تواند عمر باتری آیفون شما را بهبود بخشد.  سایر پیشنهادات «کاداما» برای صرفه جویی در عمر باتری آیفون، عبارتند از رفتن به Settings > Accessibility > Motion > Toggle off Auto-Play Message Effects and Auto-Play Video Previews. وقتی غیرفعال باشد، اولی اجازه پخش خودکار جلوه‌های تمام صفحه در برنامه پیام‌ها را نمی‌دهد (که ممکن است برای شما مهم نباشد) و پخش خودکار پیش‌نمایش‌های ویدیو را خاموش می‌کند.

اگر احساس می‌کنید که نیازی به بروزرسانی برنامه‌هایتان در پس‌زمینه ندارید، یا برایتان مهم نیست که افکت‌های تمام صفحه‌تان به‌طور خودکار در برنامه پیام‌ها پخش شوند، شاید بخواهید ببینید که آیا می‌توانید عمر باتری آیفون خود را تا حد زیادی بهبود ببخشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید