برخی از ویژگی‌های خاص آیفون، ایرپاد پرو و اپل واچ توسط تیم پشتیبانی اپل منتشر شد

برخی از ویژگی‌های خاص آیفون، ایرپاد پرو و اپل واچ توسط تیم پشتیبانی اپل منتشر شد هر چند وقت یک‌بار تیم پشتیبانی اپل ویدیوهایی درباره ویژگی‌های خاصی را منتشر می‌کند که ممکن است از وجود آن‌ها در دستگاه‌های مختلف اپل از جمله آیفون، آی‌پد، ایرپاد پرو و اپل واچ اطلاعی نداشته باشید. در طول هفته گذشته، اپل چند ویدیوی جدید در این‌باره منتشر کرد.

نحوه استفاده از برخی از ویژگی‌های خاص آیفون، ایرپاد پرو و اپل واچ

آیا می‌دانستید که اگر آیفون خود را به حساب Wi-Fi خود متصل کرده باشید، می‌توانید رمز وای‌فای خود را با یک کاربر دیگر آیفون در نزدیکی خود به صورت “امن و ایمن” به اشتراک بگذارید؟

هر آنچه از سری گوشی اپل آیفون 13 باید بدانید

 • اولین کاری که هر دو کاربر باید انجام دهید این است که Control Center را روی تلفن‌های خود باز کنید و مطمئن شوید که Wi-Fi و بلوتوث فعال هستند. گزینه Wi-Fi را فشار داده و نگه دارید تا مطمئن شوید که تنظیم نقطه اتصال شخصی خاموش است.
 • سپس نام هر دو کاربر باید در لیست مخاطبین دیگری از جمله آدرس ایمیل Apple ID باشد. اکنون از دوست خود بخواهید با رفتن به تنظیمات > Wi-Fi و ضربه زدن روی نام حساب Wi-Fi خود همانطور که در صفحه Wi-Fi آیفون او ظاهر می‌شود، وارد Wi-Fi شما شود. اکنون تنها چیزی که او برای به دریافت سیگنال وای‌فای شما نیاز دارد، رمز عبور شما است.
 • هنگامی که دوست شما روی نام شبکه وای فای شما ضربه می‌زند، یک اعلان به شکل کادری در پایین صفحه نمایش دریافت خواهید کرد که روی آن «گذرواژه Wi-Fi» نوشته شده است و از شما می‌پرسد آیا می‌خواهید رمز عبور Wi-Fi خود را به اشتراک بگذارید؟!
 • اگر پاسخ مثبت بدهید، اعلانی با یک دایره آبی که در داخل آن یک علامت آبی است، مشاهده می‌کنید که روی آن نوشته شده است «تکمیل شد. رمز عبور Wi-Fi شما با موفقیت به اشتراک گذاشته شد» و دوست شما به سرویس Wi-Fi شما متصل خواهد شد.

برخی از ویژگی‌های خاص آیفون، ایرپاد پرو و اپل واچ توسط تیم پشتیبانی اپل منتشر شد - Apple Support releases new videos showing you how to use iPhone AirPods Pro and Apple Watch features

نحوه‌ی فعال‌سازی ویژگی Conversation Boost در ایرپاد پرو

برخی از ویژگی‌های خاص آیفون، ایرپاد پرو و اپل واچ توسط تیم پشتیبانی اپل منتشر شد - ایرپاد پرو در برابر ایرپاد 2 1000x563 1

آیا می‌دانستید که ویژگی در ایرپاد پرو به نام Conversation Boost وجود دارد؟ این ویژگی برای زمانی است که نمی‌توانید مکالمه‌ای را در محیط شلوغ یا پر سر و صدا از طریق ایرپاد پرو بشنوید.

 • برای روشن کردن این ویژگی در ایرپاد پرو، به تنظیمات > Accessibility بروید، به پایین صفحه بروید و روی Audio/Visual ضربه بزنید.
 • سپس روی Headphone Accommodations ضربه بزنید و آن را روشن کنید.
 • اکنون برای روشن کردن Conversation Boost تنظیم شده‌اید. با ایرپاد پرو که با آیفون یا آی‌پد خود جفت شده است، به Control Center بروید. Hearing Control را به Control Center اضافه کنید و برای مشاهده منو روی آیکون ضربه بزنید.
 • روی Headphone Accommodations ضربه بزنید و اگر علامتی در کنار Transparency Mode وجود ندارد، روی کلمه ضربه بزنید تا روشن شود. پس از انجام این کار، در خارج از منو ضربه بزنید تا به Hearing Controls بازگردید.
 • به پایین صفحه بروید، روی Conversation Boost ضربه بزنید تا روشن شود. اپل جمله «Concentrate on your conversation» را نشان می‌دهد.

نحوه پرداخت در رجیستر با استفاده از اپل واچ

اگر یکی از اعضای باشگاه اکوسیستم اپل هستید، احتمالاً صاحب اپل واچ هستید، باید بیان کرد که این ساعت نه تنها پرفروش‌ترین ساعت هوشمند در جهان است، حتی پرفروش‌ترین ساعت در جهان در بین برندهایی از جمله رولکس، تایمکس، کاسیو و سیکو است. یکی از کارهای مفیدی که اپل واچ می‌تواند انجام دهد، این است که به شما کمک کند تا با استفاده از Apple Pay تراکنش را در Register انجام دهید.

برخی از ویژگی‌های خاص آیفون، ایرپاد پرو و اپل واچ توسط تیم پشتیبانی اپل منتشر شد - Vybcfmp7cvimprqc8hmKQF 650 80.jpg

 • برای تنظیم Apple Pay در Apple Watch خود، یک کارت اعتباری یا نقدی به برنامه کیف پول آیفون خود اضافه کنید.
 • برای شروع، آیفون و اپل واچ خود را به هم نزدیک کنید. برنامه Apple Watch را در آیفون خود باز کنید، به پایین صفحه بروید و روی Wallet & Apple Pay ضربه بزنید. اگر از Apple Cash در آیفون خود استفاده می‌کنید، به طور خودکار در آیفون شما نیز فعال می‌شود.
 • روی Add Card کلیک کنید تا یک کارت جدید اضافه کنید همچنین می‌توانید روی دکمه ADD که در کنار کارتی که در آیفون استفاده می‌کنید، ضربه بزنید تا آن را به Apple Watch خود اضافه کنید.

برخی از ویژگی‌های خاص آیفون، ایرپاد پرو و اپل واچ توسط تیم پشتیبانی اپل منتشر شد - png image debc656769d7 1

 • دستورالعمل‌های روی صفحه نمایش آیفون به شما می‌گوید که چگونه کارتی را به اپل واچ خود اضافه کنید. پس از اتمام، آیفون عبارت «Card Added» را نشان می‌دهد و یک علامت آبی روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود.
 • اگر این اولین کارتی است که به برنامه کیف پول ساعت خود اضافه می‌کنید، به کارت پیش فرض شما تبدیل می‌شود. با باز کردن برنامه Watch در iPhone و رفتن به تنظیمات Wallet و Apple Pay می‌توانید این مورد را تغییر دهید.
 • اپل واچ زمانی که کارتی با موفقیت اضافه شود با صدای Beep و نمایش یک اعلان به شما اطلاع می‌دهد. اگر زمانی خواستید از Apple Pay در هنگام پرداخت از طریق دستگاه کارتخوان استفاده کنید، روی آیکون کناری اپل واچ خود دو بار کلیک کنید تا کارت پیش‌فرض نمایان شود.
 • اگر نیاز به استفاده از کارت دیگری دارید (در صورت وجود) به پایین صفحه بروید. صفحه نمایش ساعت را نزدیک دستگاه POS reader نگه دارید. هنگامی که پرداخت با موفقیت انجام شد، ساعت اعلانی همراه با لرزش صادر می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید