چطور به استوری اینستاگرام، متن آهنگ اضافه کنیم؟

استوری اینستاگرام

استوری‌ اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن عکس‌های فوری کوچک از زندگی روزمره شما بسیار عالی هستند، ناهار، شیطنت‌های حیوانات خانگی، رفت‌وآمدها، و میم‌های خنده‌دار. در طول سال‌ها، اینستاگرام ویژگی‌هایی را اضافه کرده است تا استوری‌ها را سرگرم‌کننده‌تر کند و به کاربران کمک کند از هر بار آپلود، محصولات هنری تولید کنند. یکی از این به‌روزرسانی‌ها، امکان افزودن متن آهنگ به استوری اینستاگرام است.

اگر از علاقه مندان به موسیقی هستید، در این مقاله روشی جالب برای به اشتراک گذاشتن متن آهنگ‌های مورد علاقه‌تان با دوستانتان آموزش داده خواهد شد. بیایید نحوه قرار دادن متن آهنگ در استوری اینستاگرام را بررسی کنیم.

نحوه قرار دادن متن آهنگ در استوری اینستاگرام

چطور به استوری اینستاگرام، متن آهنگ اضافه کنیم؟ - IMG 6884 1 چطور به استوری اینستاگرام، متن آهنگ اضافه کنیم؟ - IMG 6882 چطور به استوری اینستاگرام، متن آهنگ اضافه کنیم؟ - IMG 6881

  • اپلیکیشن اینستاگرام را اجرا کنید.
  • از صفحه اصلی، روی عکس پروفایل خود در بالا سمت چپ ضربه بزنید تا یک استوری جدید ایجاد کنید. یا به سادگی روی صفحه اصلی، انگشت خود را به سمت راست بکشید تا وارد ایجاد استوری شوید.
  • تصاویر یا ویدیوهایی را که می‌خواهید در استوری خود منتشر کنید اضافه کنید. می‌توانید با ضربه زدن روی دکمه شاتر یا ضبط، آنها را در زمان واقعی ایجاد کنید یا می‌توانید فایل موجود را از گالری خود انتخاب کنید.
  • قبل از زدن گزینه انتشار، انگشت خود را به سمت بالا بکشید و از منوی Effect گزینه، Music را انتخاب کنید. اگر آن را روی صفحه خود نمی‌بینید، روی نوار جستجو ضربه بزنید و Music را تایپ کنید.
  • آهنگی را انتخاب کنید که می‌خواهید متن آن را در استوری اینستاگرام خود قرار دهید. می‌توانید آهنگ‌هایی را که به شما توصیه شده است پیمایش کنید یا از نوار جستجو برای پیدا کردن آهنگ استفاده کنید. همچنین می‌توانید موسیقی را از سرویس‌های موسیقی شخص ثالث مانند Spotify یا SoundCloud اضافه کنید.
  • برای انتخاب قطعه‌ای از آهنگ از slider bar در پایین صفحه استفاده کنید. اشعار انتخاب شده روی صفحه نمایش شما ظاهر می‌شود، اما به خاطر داشته باشید که هر استوری فقط ۱۵ ثانیه دوام خواهند داشت. همچنین ذکر این نکته ضروری است که ممکن است برخی از متن آهنگ‌ها در دسترس نباشد.
  • اگر آهنگی دارای اشعار است، می‌توانید با ضربه زدن روی هر یک از نمادهای موجود A یکی از چهار گزینه قالب بندی را انتخاب کنید.

وقتی کارتان تمام شد، روی Done در بالای صفحه ضربه بزنید، اندازه برچسب اشعار را تغییر دهید و آن‌طور که دوست دارید قرار دهید، سپس استوری اینستاگرام را منتشر کنید.

استوری‌های اینستاگرام خود را جذاب کنید

اینستاگرام دارای کتابخانه بزرگی از آهنگ‌ها از ژانرهای مختلف است، بنابراین شما باید بتوانید آهنگ‌های مورد علاقه خود را برای استفاده در استوری پیدا کنید. از خلق اثر هنری خود لذت ببرید و به یادگیری روش‌های جدید برای ایجاد استوری جذاب اینستاگرام ادامه دهید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید