آموزش 3 روش اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک

آموزش 3 روش اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاکتیک‌تاک یک برنامه موبایلی محبوب برای خلق منحصر به‌فردترین ویدیوها برای حساب‌های رسانه‌های اجتماعی است و علاوه بر این، به کاربران این امکان را می‌دهد که در حین انجام هر کاری مانند رقص و آواز، ویدیوهای کوتاهی بین ۱۵ تا ۶۰ ثانیه بسازند و برای اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک خود از برنامه‌های متعدد استفاده نکنند.

در واقع، شما می‌توانید خلاقیت خود را با استفاده از مجموعه‌های غنی از افکت‌ها، جلوه‌های صوتی، فیلترها و صداگذاری به نمایش بگذارید. جدا از موارد بالا، عملکردهای ویرایش مفیدی را ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن‌ها برای سفارشی کردن ویدیوهای خام استفاده کنید.

نحوه اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک

در این مقاله ‌۳ روش ساده‌‌ برای اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک ذکر شده که روش اول و دوم با استفاده از خود برنامه تیک‌تاک انجام می‌شود، اما روش سوم تکنیک متفاوتی نسبت به دو روش دیگر دارد.

به طور کلی ۲ روش ساده‌ برای اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک با استفاده از خود برنامه وجود دارد، روش اول ویژگی بومی است که دیگر برای همه کاربران در دسترس نیست ولی ممکن است تیک‌تاک شما از این قابلیت برخوردار باشد و روش دوم بارگذاری موسیقی یا موسیقی متن به صورت دستی در ویدیوهای تیک‌تاک است. در ادامه، مراحل هر ۲ روش اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک با استفاده از خود برنامه به‌اضافه‌ی روش سوم آمده است:

روش اول: ویژگی بومی تیک‌تاک

 • برنامه را از فروشگاه گوگل پلی و اپ استور دریافت کنید، سپس پس از نصب برنامه را باز کنید.
 • سپس، روی نماد «+» ضربه بزنید و نماد «Upload» را در زیر بزنید تا ویدیوهایی را که می‌خواهید استفاده کنید بارگذاری کنید.
 • سپس، روی گزینه “Select Sound” ضربه بزنید و به دنبال گزینه “My Sound” بگردید تا آهنگی را که می‌خواهید در ویدیو درج کنید انتخاب کنید.

آموزش 3 روش اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک - Internet ۲۰۲۲۰۶۱۳ ۱۰۲۸۵۰ 1

 • در نهایت، پس از آن روی دکمه «Next» ضربه بزنید تا عنوانی درج کنید، سپس روی «Post» ضربه بزنید تا ویدیو در حساب شما منتشر شود.

آموزش 3 روش اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک - Internet ۲۰۲۲۰۶۱۳ ۱۰۲۸۵۰ 2

༺༻

روش دوم: اضافه کردن موسیقی به روش دستی

 • برای شروع، یوتیوب یا اسپاتیفای را باز کنید، سپس برای اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک، موسیقی مورد علاقه خود را با استفاده از ضبط‌کننده داخلی گوشی خود ضبط کنید.

آموزش 3 روش اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک - Internet ۲۰۲۲۰۶۱۳ ۱۰۲۸۵۰ 3

 • پس از ضبط فایل صوتی، تیک‌تاک را باز کنید و روی نماد «+» ضربه بزنید، سپس روی نماد «Upload» ضربه بزنید تا ویدیوهایی را که قبلا ضبط کرده‌اید بارگذاری کنید.

آموزش 3 روش اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک - Internet ۲۰۲۲۰۶۱۳ ۱۰۲۸۵۰ 4

 • در این زمان، روی دکمه «Next» در زیر ضربه بزنید و «Post» را بزنید تا آن را در حساب خود منتشر کنید.

آموزش 3 روش اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک - Internet ۲۰۲۲۰۶۱۳ ۱۰۲۸۵۰ 5

 • هنگامی که با موفقیت منتشر شد، به ویدیو بروید و روی استفاده از “Soundtrack” ضربه بزنید.

آموزش 3 روش اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک - Internet ۲۰۲۲۰۶۱۳ ۱۰۲۸۵۰ 6

 • از اینجا، روی گزینه «Use this sound» در زیر کلیک کنید تا بارگذاری ویدیویی که می‌خواهید استفاده کنید آغاز شود.

༺༻

روش سوم: اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک با استفاده از LightMV

اگر به دنبال راه دیگری برای درج موسیقی در ویدیوهای تیک‌تاک خود هستید، می‌توانید از LightMV استفاده کنید. این یکی از بهترین برنامه‌های ویرایش ویدیوهای آنلاین است که می‌توانید از طریق اینترنت به آن دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، نسخه نرم افزاری و اپلیکیشنی برای پلتفرم‌های ویندوز، اندروید و iOS نیز در دسترس است.

در واقع، این به کاربرانی که برای اولین بار می‌آیند، به دلیل رابط کاربری ساده و قالب‌های ویدیویی فوق‌العاده‌اش، اجازه می‌دهد ویدیوها را مانند یک حرفه‌ای ویرایش کنند و علاوه بر این، به شما این امکان را می‌دهد که ویدیو را با کیفیت Full HD ذخیره کنید و آن را فوراً در حساب های مختلف رسانه‌های اجتماعی ارسال کنید.

دستورالعمل‌های نوشته‌ شده زیر را در مورد نحوه اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک با LightMV دنبال کنید:

 • ابتدا یک مرورگر وب باز کنید، بعد از مشاهده وب سایت رسمی ابزار LightMV، روی گزینه “Get Started” کلیک کنید تا به تمام قالب‌های موجود دسترسی پیدا کنید.
 • الگویی را که می‌خواهید برای ویدیوی تیک‌تاک خود استفاده کنید، انتخاب کنید.

آموزش 3 روش اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک - Internet ۲۰۲۲۰۶۱۳ ۱۰۲۸۵۰ 7

 • روی نماد “+” کلیک کنید تا ویدیوهایی را که می‌خواهید استفاده کنید بارگذاری کنید. پس از آپلود فایل‌ها، روی دکمه «Edit» کلیک کنید تا آن‌ها را سفارشی کنید.

آموزش 3 روش اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک - Internet ۲۰۲۲۰۶۱۳ ۱۰۲۸۵۰ 8

 • به گزینه “Change Music” در بالا بروید، سپس روی گزینه “Add Music” کلیک کنید تا موسیقی خود را بارگذاری کنید.

آموزش 3 روش اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک - lightmv3 20210119.jpg

 • پس از اتمام ویرایش ویدیو، روی گزینه «Produce» در زیر کلیک کنید. در نهایت، روی گزینه «Download» کلیک کنید تا آن را در رایانه خود ذخیره کنید.

آموزش 3 روش اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک - lightmv4 20210119.jpg

༺༻

جمع‌بندی:
این تکنیک‌هایی که در بالا ذکر شد، سه راه ساده برای اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای تیک‌تاک هستند. با این حال، LightMV به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از توابع ویرایش ویدیو، کیفیت ویدیو را افزایش دهید و جدا از آن، این امکان به شما می‌دهد تا زمانی که اتصال شبکه دارید، ویدیوها را با استفاده از پلتفرم‌های مختلف سفارشی کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید