چگونه ویدیوهای یوتیوب را در تلفن اندرویدی خود بارگیری کنیم؟

چگونه ویدیوهای یوتیوب را در تلفن اندرویدی خود بارگیری کنیم؟آیا می‌خواهید ویدیوهای یوتیوب را بدون اتصال به شبکه Wi-Fi در تلفن خود تماشا کنید یا زمانی که نمی‌خواهید از میزان مجاز اینترنت تلفن همراه خود استفاده کنید؟ در ادامه نحوه دانلود و تماشای ویدیوهای یوتیوب به صورت آفلاین در تلفن هوشمند اندرویدی آورده شده است.

همانطور که یوتیوب یکی از پلتفرم‌های اصلی برای پخش محتوای جریانی است، ممکن است همیشه یک اتصال یا اینترنت پایدار برای پخش محتوای مورد علاقه خود نداشته باشید. اینجاست که دانلود ویدیوهای یوتیوب مفید است؛ به خصوص برای کسانی که از اتصال ضعیف (به دلیل موقعیت مکانی) برخوردار هستند و خیال افراد از بابت قطعی اینترنت، راحت است زیرا همیشه چیزی برای تماشا دارند که می‌توانند ویدیوهای یوتیوب را به صورت آفلاین بارگیری کنند.

نحوه بارگیری و تماشای ویدیوهای یوتیوب در تلفن اندرویدی

دانلود ویدیوهای یوتیوب در اندروید امری آسان است و بسته به موقعیت مکانی خود، ممکن است بتوانید ویدیوهای انتخابی YouTube را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید. در اینجا فهرستی از تمام کشورهایی که YouTube اجازه دانلود محتوای خاصی را برای تماشای آفلاین می‌دهد، وجود دارد.

اگر موقعیت مکانی شما پشتیبانی می‌شود، این مراحل را برای دانلود ویدیوهای YouTube دنبال کنید:

۱. برنامه تلفن همراه YouTube را در تلفن خود باز کنید.

۲. با استفاده از دکمه جستجو در بالا سمت راست، ویدیویی را که می‌خواهید دانلود کنید، جستجو کنید.

۳. روی ویدیو ضربه بزنید تا به صفحه تماشا بروید و گزینه Download را بزنید و یا روی More (سه نقطه عمودی) در مجاورت عنوان ویدیو ضربه بزنید و سپس Download video را انتخاب کنید.

چگونه ویدیوهای یوتیوب را در تلفن اندرویدی خود بارگیری کنیم؟ - 01 download youtube video android۴. اگر برای اولین بار است که این کار را انجام می‌دهید، YouTube از شما می‌خواهد Download Quality ویدیو را انتخاب کنید. یک کیفیت دانلود مناسب را انتخاب کنید و برای شروع فرآیند روی Download ضربه بزنید.

  • اطمینان حاصل کنید که گزینه Remember my settings فعال باشد، بنابراین لازم نیست قبل از بارگیری یک ویدیوی دیگر از YouTube دوباره همان فرآیند را انجام دهید.

چگونه ویدیوهای یوتیوب را در تلفن اندرویدی خود بارگیری کنیم؟ - 02 download youtube video android۵. هنگامی که دانلود ویدیوی YouTube شما تمام شد، یک پاپ آپ ویدیوی دانلود شده را در پایین مشاهده خواهید کرد، سپس روی گزینه Download، می‌نویسد Downloaded و این بدان معناست که اکنون می‌توانید ویدیو را به صورت آفلاین و بدون اتصال به اینترنت تماشا کنید.چگونه ویدیوهای یوتیوب را در تلفن اندرویدی خود بارگیری کنیم؟ - 03 download youtube video android

۶. برای دسترسی به ویدیوهای دانلود شده، روی تب Library ضربه بزنید و Downloads را انتخاب کنید. اگر بدون اتصال اینترنت وارد برنامه شوید، YouTube گزینه See Your Downloads را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید فوراً روی آن ضربه بزنید تا به دانلودهای خود دسترسی داشته باشید.

محدودیت‌های دانلود آفلاین ویدیوهای یوتیوب

یوتیوب تنها یکی از سرویس‌هایی است که به شما امکان دانلود رایگان فیلم را می‌دهد و با وجود اینکه دانلود ویدیوهای یوتیوب در اندروید ساده است، ممکن است شما موفق به دانلود و تماشای ویدیو نشوید. خوب، در اینجا چندین مورد وجود دارد که اولین مورد این است که بسته به موقعیت مکانی خود، ممکن است نیاز به اشتراک YouTube Premium داشته باشید.

بنابراین اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که سرویس اشتراک YouTube در آن در دسترس است، باید ۱۱.۹۹ دلار در ماه بپردازید تا به ویژگی دانلود و تجربه‌ای بدون آگهی و چندین امتیاز دیگر دسترسی داشته باشید.

شما فقط می‌توانید ویدیو را با استفاده از برنامه تلفن همراه YouTube مشاهده کنید. وقتی ویدیویی را در داخل برنامه تلفن همراه YouTube دانلود می‌کنید، نمی‌توانید از یک برنامه شخص ثالث برای تماشای آن یا انتقال ویدیو به دستگاه دیگری استفاده کنید. دلیل اصلی این امر این است که YouTube محتوای بارگیری شده را در دستگاه شما رمزگذاری می‌کند.

نکته دیگر این است که شما باید حداقل هر ۴۸ ساعت یک بار گوشی اندرویدی خود را دوباره به اینترنت متصل کنید. با این حال، در برخی مناطق، YouTube فقط نیاز دارد که شما دستگاه خود را حداقل هر ۲۹ روز یک بار برای محتوای غیر موسیقی دوباره به اینترنت متصل کنید.

الزام این اتصال به این دلیل است که تضمین می‌کند اطلاعات ویدیو با نسخه آنلاین آن به‌روز است و همچنین به YouTube کمک می‌کند وضعیت در دسترس بودن یک ویدیو را بررسی کند؛ بنابراین اگر سازنده‌ای، ویدیویی را به سمت پایین بکشد، پس از اتصال مجدد به اینترنت، دیگر موردی برای تماشا در دسترس نخواهد بود.

در نهایت، همه ویدیوهای یوتیوب قابل دانلود نیستند. یوتیوب به سازندگان اجازه می‌دهد انتخاب کنند که آیا ویدیوهایشان قابل دانلود باشد یا نه.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید