شرکت زوم از زیرمجموعه‌های خود تا ۱۰۰ میلیون دلار حمایت می‌کند

شرکت زوم

طبق اعلام رسمی، ظاهرا شرکت زوم قرار است ۱۰۰ میلیون دلار در حمایت از کمپانی‌های زیر مجموعه خود سرمایه‌گذاری کند تا برنامه‌های آن را گسترش و ارتقا دهند. با گیگ‌تک همراه باشید.

در اقدامی جدید، شرکت زوم تصمیم گرفته تا برای ایجاد تغییرات کلی در برنامه‌های خود، مبلغ بزرگی را برای سازندگان سرمایه‌گذاری کند تا پلتفرم کلی مجموعه گسترش پیدا کند. با این وجود در حال حاضر شرکت‌های بسیاری روی برنامه‌های زوم کار می‌کنند که نسخه‌های بتا زیادی از نتیجه آن‌ها منتشر شده‌است.

اریک یوان (Eric Yuan) مدیرعامل کمپانی زوم به تازگی خبر از یک پروژه جدید به نام Zoom Apps Fund را برای این سرمایه‌گذاری داده و اعلام کرده که چطور شرکت‌های مختلف می‌توانند در آن کسب و کار خود را بر پایه پلتفرم اصلی شروع کنند:

من شرکت زوم را در سال ۲۰۱۱، یعنی حدودا ۱۰ سال پیش بنیان‌گذاری کردم. اما بدون حمایت افرادی که پشتوانه مالی این کمپانی شده بودند، زوم هرگز نمی‌توانست مثل آنچه که امروز می‌بینیم موفق باشد. با این حال چیزی که من در سال گذشته یاد گرفتم، این است که ما باید میتینگ‌های داخل برنامه را هدفمند و جذاب کنیم. به همین منظور هدف من این است که Zoom Apps Fund بتواند به مشتریان و افراد کمک کند تا کسب و کار خود را بهتر به پیش برده و از سازندگان حمایت شود تا روزی به موفقیت‌های بزرگ برسند.

برنامه‌های شرکت زوم در آینده

در واقع شرکت زوم قصد دارد تا با این کار برای هر شرکت از ۲۵۰ هزار تا ۲.۵ میلیون دلار را سرمایه گذاری کند تا با آن سعی کنند تا کار خود و در نهایت پلتفرم Zoom را ارتقا دهند. این حرکت به هر دو کمپانی کمک می‌کند تا پیشرفت کنند؛ به نحوی که تعداد کاربران و حامیان زوم بیشتر شده و از طرفی نیز سازندگان تازه‌کار راهی برای پیشرفت خواهند داشت.

منبع: Tech Radar

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید