برنامه پوشیدنی YouTube Music فقط بر روی Wear OS 3 قابل نصب است

Wear OS 3Wear OS 3Wear OS 3 اکنون در Samsung Galaxy Watch4 و Galaxy Watch4 Classic جدید به صورت عمومی در دسترس است. کاربران در حال حاضر می‌توانند از برنامه بومی YouTube در ساعت‌های جدید سامسونگ لذت ببرند، اما در مورد دستگاه‌های قدیمی Wear OS اینطور نبوده است.
گزارش جدید نشان می‌دهد که نسخه پوشیدنی فعلی برنامه موسیقی YouTube برای Wear OS با نسخه‌های Wear OS قدیمی تر از v3 سازگار نیست. این خبر تأیید شد که تلاش می‌شود APK YouTube Music را از Galaxy Watch4 کپی کرده و آن را در Moto 360 بارگذاری کنند.
فرمان ADB خطایی را نشان می‌دهد که بیان می‌کند برنامه YouTube Music به نسخه 11 اندروید یا بالاتر نیاز دارد. دستگاه‌های کنونی Wear OS 3 در زمان نگارش این مقاله بر روی نرم افزار مبتنی بر اندروید 9 گیر کرده‌اند. راهی برای ویرایش دستی برنامه برای استفاده از API قدیمی وجود دارد، اما صفحه ورود به سیستم غیرفعال است، بنابراین راهی برای فعال کردن آن در حال حاضر وجود ندارد.
Wear OS 3: our first impressions of the revamped OS
Spotify اخیرا برنامه پوشیدنی به روز شده خود را در دستگاه‌های قدیمی Wear OS با پخش آفلاین عرضه کرده است، پس چرا Google نمی تواند همین کار را با YouTube Music انجام دهد؟ ممکن است برنامه جداگانه‌ای با ویژگی‌های محدود به ساعت‌های قدیمی Wear OS وجود داشته باشد، اما هیچ چیز تأیید نشده است.
برنامه موسیقی Google Play متوقف شد و YouTube Music به عنوان برنامه رسمی اندروید برای گوش دادن به موسیقی جایگزین آن شد. به نظر می‌رسد که دستگاه‌های قدیمی Wear OS حتی با وجود برنامه‌های اول شخص گوگل مورد توجه قرار نمی‌گیرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید