یوتیوب موزیک به‌ زودی از پخش آهنگ در پس‌زمینه پشتیبانی خواهد کرد

یوتیوب موزیکیوتیوب موزیک به‌ زودی یکی از آزاردهنده‌ترین محدودیت‌های خود را از پیش‌روی کاربران برخواهد داشت. YouTube اعلام کرده که از سوم نوامبر (۱۲ آبان)، مشتریان کانادایی می‌توانند به آهنگ دلخواه‌شان در پس زمینه گوش داده و همزمان سایر کارهایشان را با گوشی هوشمند را انجام دهند. این قابلیت زمانی که نمایشگر گوشی خاموش باشد نیز به پخش آهنگ ادامه می‌دهد. این ویژگی جدید از آگهی‌های استاندارد، میکس‌های رادیویی شخصی و هر محتوایی که شما به حسابتان اضافه کرده باشید، پشتیبانی خواهد کرد.

اطلاعیه‌های رسمی یوتیوب

این نخستین باری است که یوتیوب موزیک، چنین قابلیتی را به کاربران ارائه می‌دهد که نیازی به ارتقاء به نسخه پرمیوم ندارد. کاربران دیگر کشورها نیز می‌توانند انتظار چنین تسهیلی در کار با این اپلیکیشن را داشته باشند، با این حال یوتیوب می‌گوید:

برای آگاهی از اطلاعات بیشتر و برنامه گسترش این قابلیت گوش‌به‌زنگ باشید.

همچنین حساب توییتر گوگل کانادا نوشت:

شادی برای علاقه‌مندان به موسیقی! گوش دادن به موسیقی در پس زمینه برای یوتیوب موزیک از راه می‌رسد و شما برای نخستین بار از ۱۲ آبان می‌توانید از این ویژگی لذت ببرید. وقتی نمایشگرتان خاموش است، همانند رادیو، بی‌وقفه آهنگ گوش بدهید!

یوتیوب موزیک به‌ زودی از پخش آهنگ در پس‌زمینه پشتیبانی خواهد کرد - youtube music

یوتیوب میوزیک از رقبا عقب‌تر است!

گوش دادن به موسیقی در پس‌زمینه برای رقبای YouTube Music همچون اپل موزیک، پاندورا، تیدال و غیره مورد جدیدی نیست. پس این ویژگی جایی است که یوتیوب موزیک از رقبایش عقب افتاده است. امیدواریم هرچه سریعتر این مزیت گسترش یابد.

نسخه پرمیوم همچنان جذاب‌تر

اگر حتی ویژگی مذکور به صورت رایگان منتشر شود، اما نمی‌توان از این حقیقت گذشت که بسیاری از ویژگی‌های مفید این نرم‌افزار همچون دانلود آفلاین که خیلی مهم است، بدون تبلیغات بودن و تغییر بی دردسر از حالت موزیک به موزیک‌ویدئو، پولی باقی می‌مانند و تنها در نسخه پرمیوم قابل دسترسی هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید