YouTube پشتیبانی رسمی Picture in Picture را در iPhone دریافت می‌کند

Picture in Pictureگوگل شروع به ارائه پشتیبانی رسمی Picture in Picture برای YouTube در iPhone کرده است. این ویژگی در حال حاضر فقط یک ویژگی آزمایشی است، اما طبق برنامه عمل می‌کند، به شما این امکان را می‌دهد که فیلم‌ها را در یک پنجره کوچک بالاتر از برنامه‌های دیگر تماشا کنید. تنها مشکلی که وجود دارد این است که فقط در صورت خرید  اشتراک YouTube Premium می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید.

با توجه به اینکه YouTube یکی از بزرگترین پلتفرم‌های ویدئویی در جهان است، با بیش از ۲ میلیارد کاربر، جای تعجب نیست که تعداد قابل توجهی از مردم منتظر دریافت این سرویس برای دریافت پشتیبانی از Picture in Picture در iPhone هستند.

هکرها، راه حل‌های شخص ثالث Picture in Picture را در YouTube در گذشته فعال کرده‌اند، اما معمولا مدت زیادی طول نمی‌کشد تا Google راهی برای از بین بردن آنها بیابد. اکنون نیازی به اتکا به این ترفندها ندارید.

YouTube Picture in Picture on iPhone

پشتیبانی رسمی Picture in Picture

اکنون پشتیبانی از ویژگی Picture in Picture به عنوان یک ویژگی آزمایشی برای YouTube در iPhone در حال راه اندازی است. برای امتحان کردن، مراحل زیر را دنبال کنید:

در مرورگر خود از youtube.com/new دیدن کنید.
وارد حساب YouTube خود شوید.
به پایین صفحه و گزینه Picture in Picture در iOS بروید، سپس روی Try it out ضربه بزنید.
پس از فعال شدن این ویژگی، می‌توانید تماشای یک ویدیوی YouTube را شروع کرده و سپس برنامه مرورگر خود را ببندید و پخش ویدیو در داخل پنجره Picture in Picture در بالای محتوای دیگر ادامه می‌یابد.

iOS 14: How to do Picture in Picture video multitasking on iPhone - 9to5Mac

ویژگی‌های آزمایشی YouTube فقط برای مشترکین YouTube Premium در دسترس است و Google می‌گوید پشتیبانی از Picture in Picture در ۳۱ اکتبر به پایان می‌رسد. دقیقاً مشخص نیست که پس از آن تاریخ چه اتفاقی می‌افتد.

همه سرانجام به آن خواهند رسید

ما امیدواریم که تا ۳۱ اکتبر، پشتیبانی Picture in Picture برای همه کاربران YouTube آماده شود. گوگل تأیید کرده است که برای لذت بردن از آن در آینده نیازی به YouTube Premium نخواهید داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید