نوار صوتی SR-C30A یاماها با ساب ووفر بی‌سیم معرفی شد

نوار صوتی SR-C30A یاماها با ساب ووفر بی‌سیم معرفی شد
یاماها ساندبار جمع و جوری با ساب ووفر بی‌سیم و قیمت مقرون به‌صرفه را در ماه اکتبر(مهر ماه) عرضه خواهد کرد. نوار صوتی SR-C30A یاماها قیمت کمتری نسبت به Sonos Ray داشته که همین موضوع، استاندارد طلایی برای ساندبارهای ارزان قیمت است.

مشخصات نوار صوتی SR-C30A یاماها

نوار صوتی SR-C30A یاماها با ویژگی‌های اضافی نسبت به Sonos Ray ارائه می‌شود که به آن مزیت رقابتی می‌دهد. این نوار صوتی دارای اتصال HDMI ARC، پخش جریانی بلوتوث و ساب ووفر بی‌سیم کاملا جمع و جوری برای خروجی باس بالا است. این سیستم با تلویزیون‌های ۳۲ اینچی و مدل‌های بزرگ‌تر کار می‌کند و همچنین این ساب ووفر می‌تواند به خوبی در یک فضای کوچک قرار بگیرد.
نوار صوتی SR-C30A یاماها با ساب ووفر بی‌سیم معرفی شد
 
نوار صوتی SR-C30A یاماها دارای دو درایور ۴.۶ سانتی‌متری (در مقایسه با چهار درایور Sonos Ray) در ساب ووفر بی‌سیم است. نوار صوتی دارای قابلیت‌های صدای فراگیر مجازی است که با استفاده از برنامه قابل کنترل است. اینکه چگونه این با حداقل تعداد درایورها ترکیب می‌شود، باید دید.
 
برخلاف Sonos Ray، هیچ اتصال Wi-Fi یا قابلیت پخش جریانی برای SR-C30A وجود ندارد. با این حال، اتصال چند‌نقطه‌ای بلوتوث به این معنی است که می‌توانید بین ورودی‌های مختلف مانند تلفن هوشمند یا Amazon Echo Dot. نوار صوتی یاماها SR-C30A سوئیچ کنید.
نوار صوتی SR-C30A یاماها با ساب ووفر بی‌سیم معرفی شد
برخی دیگر از ساندبارهای مقرون به‌صرفه یاماها که در حال حاضر از جمله SR-B20A و SR-C20A در بازار هستند و هر دو مدل دارای خروجی قابل توجهی هستند، بنابراین انتظار مشابهی را برای نوار صوتی SR-C30A یاماها افزایش می‌دهد.
 
یاماها SR-C30A در ماه اکتبر (مهر ماه) و با قیمت ۲۷۹ دلار عرضه خواهد شد. قیمت مقرون به‌صرفه آن می‌تواند کیفیت ارائه شده در دستگاه تکذیب کند. ما منتظر انتشار رسمی نوار صوتی هستیم تا رتبه‌بندی کیفیت آن را مشخص کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید