Yahoo Mobile از دور خارج می‌شود، کاربران باید به Visible نقل مکان کنند

Yahoo MobileYahoo Mobile یک MNVO (اپراتور مجازی شبکه تلفن همراه) است که خدمات تلفن همراه با پشتیبانی شبکه Verizon را می‌فروشد. ماه گذشته، ورایزون اعلام کرد که گروه رسانه‌ای خود را که شامل  وب سایت AOL و Yahoo است، می‌فروشد. در نتیجه فروش، شبکه یاهو موبایل در حال خارج شدن از دور است.

این شبکه از محبوبیت خاصی برخوردار نبود و انتخاب کاربران کمی بود. یک صفحه جدید در سایت Yahoo Mobile توضیح می‌دهد که ورایزون تصمیم گرفته به طور جداگانه مارک یاهو را بفروشد و در نتیجه، فعالیت‌های Yahoo Mobile متوقف خواهد شد.

مشترکانی که در حال حاضر درحال استفاده از Yahoo Mobile هستند تا ۳۱  آگوست (۹ شهریور) فرصت دارند شماره تلفن خود را به شرکت مخابراتی دیگری منتقل کنند اما در برخی موارد “بسته به چرخه خدمات ماهانه شما ممکن است، زودتر خاتمه یابد.

Visible دیگر شبکه MVNO Verizon است که روی همان زیرساخت اجرا می‌شود، به این معنی که دستگاه‌های خریداری شده از طریق یاهو موبایل باید بتوانند روی Visible یا Verizon کار کنند. در این صفحه ذکر شده است که شرکت‌های مخابراتی دیگر ممکن است سازگار باشند، اما ابتدا باید با آنها تماس بگیرید.

 

مطلب قبلیسامسونگ Galaxy Tab S7 FE و Galaxy Tab A7 Lite در هند معرفی شد، فروش آن از ۲ تیر آغاز می‌شود
مطلب بعدیپردازنده 4 نانومتری جدید از شرکت TSMC امسال ساخته خواهد شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید