گوشی Mi Mix Fold 2 شیائومی از صفحه نمایش شیشه‌ای فوق‌العاده نازک سامسونگ استفاده خواهد کرد

گوشی Mi Mix Fold 2 شیائومی از صفحه نمایش شیشه‌ای فوق‌العاده نازک سامسونگ استفاده خواهد کردشیائومی در ماه مارس (اسفند) رسماً از اولین گوشی هوشمند تاشو خود با نام Mi Mix Fold رونمایی کرد. اکنون که کاملاً چند ماه از عمر آن می‌گذرد، ممکن است از خود بپرسید که آیا دنباله‌ای در دست ساخت است یا خیر؟! بله همینطور است، اکنون گوشی Mi Mix Fold 2 در خط تولید شیائومی وجود دارد.

گوشی Mi Mix Fold 2 با صفحه نمایشی به ضخامت ۳٠ میکرون

اکنون شایعه شده است که گوشی Mi Mix Fold 2 از یک صفحه نمایش تاشو داخلی ساخت سامسونگ با شیشه فوق‌العاده نازک (UTG) استفاده می‌کند (درست مانند Galaxy Z Fold3 و Oppo Find N. UTG) و با تزریق مواد ویژه صفحه نمایش انعطاف‌پذیر و با دوامی را تضمین می‌کند. ورق شیشه‌ای که بعد از ساخت تنها ۳٠ میکرون ضخامت دارد، بسیار نازک‌تر از شیشه نمایشگر گوشی‌های هوشمند قدیمی‌تر است.

گوشی Mi Mix Fold 2 شیائومی از صفحه نمایش شیشه‌ای فوق‌العاده نازک سامسونگ استفاده خواهد کرد - gsmarena 001 16شیشه فوق‌العاده نازک، انعطاف‌پذیری صفحه نمایش را به ارمغان می‌آورد؛ با این حال نمی‌تواند به اندازه شیشه گوریلا گلس انحنا پیدا کند و دوام داشته باشد، اما همچنان بسیار بهتر از سایر مواد تزریقی است.

اندازه صفحه نمایش داخلی شیائومی میکس فولد ۲ به احتمال زیاد ۸.۱ اینچ است و این نیز باید یک پنل با نرخ تازه‌سازی بالایی را ارائه دهد (از آنجایی که سامسونگ تامین کننده است، احتمالاً فرکانس باید LTPO 120 هرتز باشد تا به نسبت به مدل قبلی خود، دوباره طراحی و ارتقا یابد.

گوشی Mi Mix Fold 2 شیائومی از صفحه نمایش شیشه‌ای فوق‌العاده نازک سامسونگ استفاده خواهد کرد - gsmarena 019با توجه به نکاتی از برخی گواهینامه‌هایی که قبلاً از آن عبور کرده است، گوشی Mi Mix Fold 2 احتمالاً در اواسط سال ۲٠۲۲ وارد فروشگاه‌ها شود، اگرچه امیدواریم این مدل مانند برخی دیگر در چین برای همیشه محدود نشود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید