فناوری Hypercharge بی‌سیم ۲۰۰ واتی شیائومی، گواهی 3C را دریافت کرد

فناوری Hypercharge بی‌سیم ۲۰۰ واتی شیائومی، گواهی 3C را دریافت کردشیائومی فناوری HyperCharge بی سیم ۲۰۰ واتی و ۱۲۰ واتی بی سیم خود را در ماه می ۲۰۲۱ معرفی کرد و از آن زمان تا کنون هیچ پیشرفتی در مورد فناوری بی‌سیم ۱۲۰ واتی صورت نگرفته است. اکنون به نظر می‌رسد که شیائومی ممکن است به زودی گوشی هوشمند جدیدی با فناوری HyperCharge بی‌سیم ۲۰۰ واتی عرضه کند و دلیل آن این است که شارژر ۲۰۰ واتی شیائومی تاییدیه مرجع 3C چین را دریافت کرده است.

شارژ ۱۰ دقیقه‌ای با فناوری Hypercharge بی‌سیم ۲۰۰ واتی

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، یک آداپتور برق جدید با شماره مدل MDY-13-EU دارای گواهینامه‌ای از نهاد نظارتی 3C چین است. این گواهینامه نشان می‌دهد که شارژر جدید شیائومی حداکثر سرعت شارژ ۲۰ ولت / ۱۰ آمپر (۲۰۰ وات) را پشتیبانی می‌کند. این دستگاه با شارژرهای 5V3A ،9V3A ،11V6A و 17V10A سازگار است. در واقع گواهی 3C نشانه خوبی است که شیائومی ممکن است به زودی تلفن هوشمندی با پشتیبانی از شارژ سریع ۲۰۰ واتی را در هفته‌های آینده عرضه کند.فناوری Hypercharge بی‌سیم ۲۰۰ واتی شیائومی، گواهی 3C را دریافت کرد - Xiaomi 200W 696x204 1

فناوری HyperCharge بی‌سیم ۲۰۰ واتی شیائومی وعده شارژ گوشی هوشمند را در کمتر از ۱۰ دقیقه می‌دهد. در اوایل سال جاری، شیائومی راه‌حل شارژ ۲۰۰ واتی خود را بر روی Xiaomi Mi 10 Ultra به نمایش گذاشت که دارای باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی است. یک شارژر ۲۰۰ واتی می تواند یک گوشی هوشمند با باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را در ۳ دقیقه تا ۵۰ درصد ظرفیت شارژ کند و شارژ کامل آن ۵ دقیقه دیگر طول می کشد.

در حالی که مشخص نیست شیائومی دقیقا چه زمانی گوشی هوشمندی با پشتیبانی از شارژ ۲۰۰ واتی معرفی خواهد کرد، iQOO در حال تبدیل شدن به اولین گوشی هوشمند جهان است که گوشی با پشتیبانی از شارژ ۲۰۰ واتی را عرضه می‌کند. iQOO اخیرا تایید کرده است که iQOO 10 آینده از شارژ سریع ۱۲۰ واتی پشتیبانی می‌کند، در حالی که iQOO 10 Pro با فناوری شارژ سریع ۲۰۰ واتی وارد بازار خواهد شد.

فناوری Hypercharge بی‌سیم ۲۰۰ واتی شیائومی، گواهی 3C را دریافت کرد - xiaomi 12 ultra 2 1280x720 800 resizeانتظار می‌رود شیائومی گوشی پرچمدار شیائومی MIX 5 را در نیمه دوم سال جاری عرضه کند. Xiaomi MIX 4 سال گذشته از شارژ ۱۲۰ واتی پشتیبانی می کرد. از این رو، باید دید که آیا MIX 5 با فناوری HyperCharge بی‌سیم ۲۰۰ واتی در دسترس خواهد بود یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید