انتشار تصویر رندر شده ساعت Watch S1 Active شیائومی

انتشار تصویر رندر شده ساعت Watch S1 Active شیائومی

شرکت شیائومی در انتها سال گذشته از ساعت Watch S1 در کنار سری Xiaomi 12 پرچمدار رونمایی کرد. حال به نظر رسیده نسخه دیگری از این ساعت با نام ساعت Watch S1 Active بزودی معرفی خواهد شد و اکنون تصویر رندر آن منتشر شد.

گفته می‌شود شرکت چینی قصد دارد در کنار سری Xiaomi 12 گجت پوشیدنی Watch S1 Active طی رویداد جهانی معرفی کند. ساعت شیائومی S1 Active دارای قابلی با طرح شش ضلعی بوده و دو دکمه در کنار قاب تعبیه شد. به نوعی شاهد ظرافت بالایی در ظاهر این ساعت هستیم. همچنین واچ فیس جدید هم برای این ساعت هوشمند شاهد خواهیم بود.

ساعت Watch S1 Active شیائومی با طرح دوار

به طور طبیعی، بند چرمی در کار نیست و شاهد بند سیلیکونی قابل تعویض خواهیم بود. دو دکمه با عنوان Home و اسپرت هم در کار است و برای تنظیمات به کار گرفته می‌شود. ساعت اصلی S1 دارای قاب فولادی ضد زنگ، صفحه نمایش کریستال یاقوت کبود و استاندارد ضد آب است. هنوز مشخص نیست که ساعت شیائومی S1 Active چگونه در نسخه جدید ویژگی‌هایی پیدا می‌کند.

انتشار تصویر رندر شده ساعت Watch S1 Active شیائومی

این احتمال وجود دارد در کنار ساعت نسخه Active شاهد سری Xiaomi 12 هم برای بازار جهانی باشیم. در سوی دیگر تصویری مربوط به نسخه جهانی سری Xiaomi 12 نیز منتشر شد که سه مدل Xiaomi 12، Xiaomi 12X و Xiaomi 12 Pro شده و هریک با مشخصات خاص خود راهی بازار می‌شوند. گفته شده مدل استاندارد با قیمت ۹۰۰ یورو، مدل پرو با قیمت ۱۱۰۰ یورو و مدل ایکس با قیمت ۶۰۰ تا ۷۰۰ یورو راهی بازار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید