شیائومی عرضه محصول جدید خود را برای رویداد ۱۵ سپتامبر برنامه ریزی کرده‌است

رویداد ۱۵ سپتامبر شیائومی اعلام کرد که یک محصول جدید را برای رویداد ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) برنامه ریزی کرده است. در حال حاضر، ما اطلاعاتی در مورد آنچه در این رویداد نمایش داده می‌شود، نداریم، اما می‌توانیم به شما بگوییم که کل این رویداد بیش از یک ساعت طول خواهد کشید.

شیائومی عرضه محصول جدید خود را برای رویداد ۱۵ سپتامبر برنامه ریزی کرده‌است - a3107aab a9b3 4617 a67e 559e1de0bfbc

رویداد ۱۵ سپتامبر ساعت ۱۲ بعد از ظهر به وقت GMT در یوتیوب، توییتر و فیسبوک پخش می‌شود. شیائومی هیجان انگیزترین محصولات جدید خود را در این مجموعه معرفی خواهد کرد، بنابراین چیز بزرگی در راه است. البته باید گفت چیزهای جدید.

Xiaomi schedules a new product launch for September 15, keeps mum on what it is

پرچمدار Mix 4 و تبلت Pad 5 در حال حاضر رسمی هستند، در واقع در یک رویداد رونمایی شدند. بنابراین، شیائومی روی چه چیز دیگری کار کرده است؟ ما شایعاتی راجع به رویداد ۱۵ سپتامبر و یک سری Mi 11T شنیده‌ایم که ظاهرا با ارتقاهایی مانند شارژ سریع 120W برای مدل Pro در راه است. سال گذشته، سری Mi 10T در ۳۰ سپتامبر رونمایی شد، بنابراین زمان بندی تقریبا مشخص است.

شیائومی عرضه محصول جدید خود را برای رویداد ۱۵ سپتامبر برنامه ریزی کرده‌است - 117769312 gettyimages 1230594866

همچنین، حساب کاربری Redmi India در توییتر چیزی را که برخی معتقدند یک افزودنی جدید به سری نوپای Redmi 10 است، را نشان داده‌است. البته، تصویر تیزر این رویداد بسیار مبهم است، بنابراین  می‌تواند در مورد هر چیزی باشد، از یک گوشی تاشو تا یک تلویزیون هوشمند. با دانستن زمان رویداد ۱۵ سپتامبر شیائومی، به نظر می‌رسد این شرکت مدت زمان ۷۰ دقیقه‌ای رویداد را با بیش از یک یا دو ابزار جدید باید پر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید