مشخصات ردمی+K50 Pro پرچم‌دار تمام عیار شیائومی فاش شد!

+K50 Proطبق گفته‌های یک راهنمای مشهور Weibo، پرچم‌دار تمام عیار شیائومی ردمی+K50 Pro، اکنون در حال آماده‌ سازی است و ظاهرا تعدادی از مشخصات کلیدی آن از شرکت چینی شیائومی به بیرون درز کرده است.

با این حال خط تولید شیائومی +Redmi K50 Pro، هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و اطلاعات کاملی در مورد تاریخ عرضه و حتی مشخصات اصلی منتشر نشده‌ است، همچنین باید منتظر بمانیم تا این گوشی توسط شرکت شیائومی معرفی و عرضه شود تا صحت این اطلاعات فاش شده، تایید شود.

مشخصات پرچم‌دار تمام عیار شیائومی ردمی+K50 Pro

با توجه به تراشه‌ قدرتمند Snapdragon 898 که در این گوشی به کار رفته، قدرت پردازش داده‌ها تقویت شده و همچنین از باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی استفاده شده است.

پرچم‌دار تمام عیار شیائومیصفحه نمایش دارای یک پانچ مرکزی برای دوربین سلفی و اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر است. این گوشی از یک دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی به همراه یک دوربین تله فوتو پریسکوپ در پشت، بهره‌مند است.

به دلیل استفاده از تراشه‌ٔ Snapdragon 898 ،گوشی شیائومی +K50 Pro برای تعطیلات کریسمس سال ۲۰۲۲ عرضه نخواهد شد، زیرا کوالکام معمولا تراشه‌های شاخص خود را در پایان هر سال معرفی و عرضه‌ی بازار می‌کند، بنابراین ممکن است تاریخ معرفی گوشی به اوایل سال ۲۰۲۲ منتقل شود.

پرچم‌دار تمام عیار شیائومیاین مشخصات ذکر شده از ترجمه پست Weibo است و در صورت صحت این اطلاعات، +Redmi K50 Pro  می‌تواند یک پرچم‌دار تمام عیار شیائومی در بین دیگر رقیبان باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید