سایبروان؛ ربات انسان‌ نمای شیائومی در نمایشگاه MWC معرفی می‌شود

خب به نظر می‌رسد باید منتظر معرفی ربات انسان نمای شیائومی با نام سایبروان در نمایشگاه MWC 2023 باشیم.

شیائومی به تلویحا توسط شبکه‌های اجتماعی خودش تایید کرده که این ربات را به صورت جهانی معرفی می‌کند. عکسی که در این خبر مشاهده می‌کنید در  شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست شدن است.

منتظر معرفی ربات انسان نمای شیائومی به نام سایبروان در نمایشگاه MWC 2023 باشید.

شاید چیزهایی در مورد سایبروان شنیده باشید. این ربات سال گذشته در چین معرفی شده بود و یک ربات انسان نما است که توانایی ایستادن روی دوپای خودش را دارد.

سال گذشته شیائومی اعلام کرد که این ربات می‌تواند به گشتاور ۳۰۰ نیوتن متر برسد.

همچنین سایبروان توانایی تشخیص حرکت انسان را دارد و قابلیت‌های پیشرفته بینایی برایش در نظر گرفته شده و توانایی بازسازی‌های مجازی سه بعدی از دنیای واقعی را دارد.

سایبروان

مشخصات ظاهری سایبروان

این ربات قد ‍۱۷۷ سانتی متر دارد و وزنش ۵۲ گرم است! سایبروان توانایی این را دارد که حرکات انسان را شبیه سازی کند و توانایی تحمل وزن ۱.۵ کیلوگرم را در هر دست دارد.

با توجه به تصاویر احتمال اینکه ربات سگ نمای شیائومی به نام سایبر داگ را هم در این نمایشگاه ببینیم زیاد است. شیائومی در سال ۲۰۲۱ ربات سایبرداگ را معرفی کرد.

هنوز مشخص نیست که سایبروان بعد از نمایشگاه MWC برای خرید در دسترس باشد یا نه و احتمال این وجود دارد که شیائومی تنها برای سر و صدا کردن و تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی در نمایشگاه این ربات را نشان دهد.

علاوه بر این‌ها باید منتظر تکنولوژی‌های مختلفی از شیائومی باشیم که در این نمایشگاه به معرفی نمایش گذاشته می‌شوند از جمله گوشی‌های سری ۱۳ که قبلا در چین معرفی شده‌اند و اکنون قرار است که دو نسخه شیائومی ۱۳ و شیائومی ۱۳ پرو به صورت جهانی معرفی شوند.

نمایشگاه MWC 2023 در تاریخ ۲۷ فوریه تا ۲ مارس (۸ اسفند تا ۱۱ اسفند) برگزار می‌شوند و ما به صورت کامل تمامی اتفاقات این نمایشگاه را پوشش می‌دهیم. پس در گیگ تک همراه ما باشید.

ربات انسان نمای شیائومی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید