شیائومی از تلویزیون‌های ۸۶ اینچی Mini LED سری Master با کیفیت تصویر پیشرفته رونمایی کرد

شیائومی رسماً تلویزیون جدید خود را معرفی کرد: تلویزیون ۸۶ اینچی Mini LED سری Master شیائومی که دارای «کیفیت تصویر تنظیم‌شده به صورت دقیق» است. صفحه نمایش ۸۶ اینچی به عنوان یک محصول جدید در سری «Master» شیائومی، از فناوری Mini LED استفاده می‌کند که مزایای سخت‌افزاری قابل‌توجهی را در مقایسه با بک لایت LED سنتی، مانند طیف رنگی گسترده، کنتراست بالا و پارتیشن‌بندی پویا و پیشرفته ارائه می‌دهد.

شیائومی تلویزیون‌های Mini LED با سایز ۸۶ اینچی سری Master را با کیفیت تصویر بهبودیافته عرضه می‌کند

شیائومی یک موتور کاملاً جدید برای این تلویزیون پیاده‌سازی کرده که الگوریتم کیفیت تصویر را به طور کامل بازسازی کرده و دقت رنگ حرفه‌ای را ارائه می‌دهد. این امر باعث می‌شود که این تلویزیون Mini LED سری Master از نظر دقت رنگ و کیفیت تصویر به یکی از بهترین تلویزیون‌های شیائومی تبدیل شود.

به عنوان بخشی از اکوسیستم شیائومی، این تلویزیون دارای فناوری اختصاصی «ثبات رنگ چند صفحه‌ای” این شرکت است که از نمایش رنگی ثابت بین تلویزیون، تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها اطمینان می‌دهد. این امر اساساً مشکلات ناشی از ناهماهنگی رنگ هنگام میرور کردن صفحه از تلفن‌های هوشمند یا تبلت‌ها بر روی صفحه نمایش را حل می‌کند.

Mini LED

با توجه به اطلاعات موجود، تلویزیون ۸۶ اینچی Mini LED شیائومی، به عنوان محصولی جدید در سری تلویزیون‌های رده بالای Master شیائومی، هم از نظر سخت‌افزاری و هم از نظر نرم‌افزاری ارتقاء قابل‌توجهی داشته است. البته، به عنوان یک تلویزیون درجه یک، عملکرد آن در جنبه‌هایی مانند کیفیت صدا و زمان پاسخگویی نیز بسیار مهم است. در حالی که شیائومی هنوز عملکرد تلویزیون در این زمینه‌ها را فاش نکرده، اما انتظار می‌رود که در آن بخش‌ها نیز ما را تحت تاثیر قرار دهد. تلویزیون ۸۶ اینچی Mini LED شیائومی در مراسم ۱۸ آوریل این شرکت در کنار سایر محصولات جدید مانند شیائومی ۱۳ اولترا و شیائومی می بند ۸ رونمایی خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید