تلویزیون سری اس شیائومی در ۲ فروردین امسال رونمایی می‌شود

تلویزیون سری اس شیائومی

کمپانی شیائومی به طور رسمی تایید کرده است که در 22 مارس سال جاری، از مدل جدید تلویزیون در کشور چین رونمایی خواهد کرد. شرکت شیائومی که در سال‌های اخیر توانسته موفقیت‌های چشمگیری در عرصه تکنولوژی و تولید دستگاه‌های هوشمند از جمله گوشی‌های موبایل کسب نماید، سری جدید تلویزیون 144 هرتزی خود را S نام گذاری کرده است.

مشخصات تلویزیون سری اس شیائومی

تلویزیون سری اس

به گزارش gizmochina شرکت شیائومی اخیرا تیزری از تلویزیون جدید خود در وبسایت محبوب ویبو منتشر کرده است که اطلاعات مختصری از ویژگی‌ها و امکانات این سری از تلویزیون‌های شیائومی به دست می‌آید. در ادامه به مواردی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

شیائومی به زمان دقیق و ساعت معرفی تلویزیون جدید خود در چین اشاره ای نکرده است. این نشان می‌دهد که خبری از تشریفات‌های همیشگی و پخش زنده از رونمایی محصول وجود نخواهد داشت و تلویزیون جدید شیائومی به سادگی از طریق پست‌های رسانه‌های اجتماعی در اوایل صبح در تاریخ مذکور رونمایی خواهد شد.

تاکنون کمپانی شیائومی دو تیزر متفاوت از تلویزیون سری اس خود در وب سایت ویبو منتشر کرده است که یکی از آن‌ها نشان می‌دهد که این رفرش ریت این محصول جدید شیائومی 144 هرتز می‌باشد. همچنین در ویدیو دوم اطلاعاتی راجب نحوه تامین انرژی این تلویزیون وجود دارد. به طور کلی انرژی تلویزیون سری اس شیائومی توسط تراشه MT9653 کمپانی MediaTek تامین می‌شود.

نکته جالبی که در مورد تراشه به کار رفته در تلویزیون جدید شیائومی وجود دارد این است که، این تراشه در وب سایت مدیاتک فهرست نشده است، که نشان می‌دهد ممکن است یک تراشه جدید باشد، یا به طور اختصاصی برای کمپانی شیائومی تولید شده باشد. طبق تیزر، تلویزیون سری اس شیائومی دارای یک CPU با چهار هسته ARM Cortex-A73 خواهد بود. همچنین تراشه مدیاتک به کار رفته در آن، از رم 3200 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی خواهد کرد.

نکته دیگری که در تیزر منتشر شده از تلویزیون جدید شیائومی وجود دارد این است که، اطراف صفحه نمایش باکیفیت این محصول توسط یک قاب فلزی پوشانده شده است، که در این مورد این تلویزیون با مدل‌های پیشین خود وجه اشتراک دارد.

متاسفانه تمام اطلاعاتی که تاکنون از مشخصات تلویزیون جدید شیائومی در دسترس است مواردی است که در بالا گفته شد. با این حال تا روز انتشار، می‌توان انتظار تیزرهای بیشتری از طرف کمپانی شیائومی برای معرفی بیشتر این محصول جذاب داشت.

با تمامی این موارد، نظر شما درباره تلویزیون سری اس شیائومی چیست؟ آیا می‌تواند انتظارات را برآورده کند؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید