تلویزیون Xiaomi TV ES50 2022 با مشخصات خیره کننده معرفی شد

تلویزیون Xiaomi TV ES50 2022 با مشخصات خیره کننده معرفی شد

شیائومی به تازگی تلویزیون Xiaomi TV ES50 2022 خود را در چین معرفی کرد که ویژگی‌های بسیاری را در این تلویزیون جذاب 50 اینچی تعبیه کرده است.

البته وضوح تصویر 4K است اما مهمتر از آن، این دستگاه از HDR، Dolby vision پشتیبانی به عمل می‌آورد و می‌تواند تا ۶۰۰ نیت روشنایی را در ۴۰۹۶ سطح مختلف افزایش دهد.

یکی از مهمترین ویژگی‌های تلویزیون جدید شیائومی، دقت رنگ در سطح حرفه‌ای تا سطح 2.0 dE2000a است که از طریق الگوریتم‌های پیچیده‌ای که خطاهای بازتولید رنگ را کاهش می‌دهد، به دست می‌آید. موتور هوش مصنوعی از الگوریتم‌های وضوح فوق‌العاده برای کاهش نویز، بهبود کیفیت و رفع مصنوعات با وضوح پایین در زمان واقعی بهره می‌گیرند.

تلویزیون Xiaomi TV ES50 2022 زیبا و پروضوح

تلویزیون Xiaomi TV ES50 2022 با مشخصات خیره کننده معرفی شدسایر ویژگی‌های قابل توجه عبارتند از پشتیبانی MEMC، پنل رنگی ده بیتی، چیپست چهار هسته‌ای مدیاتک MT9638 و سیستم عامل MIUI TV 3.0. میکروفن‌هایی داخلی هم برای پشتیبانی از دستورات صوتی به کار گرفته شد.

قیمت تلویزیون Xiaomi TV ES50 2022 بیش از ۲۳۹۹ یوان است و برای پیش‌سفارش در چین موجود بوده و ارسال آن از۱۱ دسامبر یا ۲۰ آذر آغاز می‌شود. اطلاعاتی درباره عرضه جهانی موجود نیست و انتظار می‌رود بزودی در مدل ۴۳، ۵۵ و ۶۵ اینچی به هند ورود پیدا کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید