گوشی هوشمندی شیائومی با شارژ 120 واتی، ماه آینده در هند عرضه خواهد شد

گوشی هوشمندی با شارژ 120 واتی تحت برند شیائومی، ماه آینده در هند عرضه خواهد شدتحت برند تجاری شیائومی، Redmi امروز گوشی ردمی Note 11T 5G را در هند معرفی کرد، که در واقع یک Redmi Note 11 تغییر نام یافته است که ماه گذشته در چین عرضه شد. سری Note 11 شامل Note 11 Pro و +​​Note 11 Pro نیز می‌شود، که مورد دوم، در میان این سه سریع‌ترین شارژ را دارد زیرا تا شارژ 120 واتی می‌رسد.

هنوز خبری از شیائومی در مورد عرضه +Note 11 Pro در هند به گوش نرسیده است، اما گزارش‌های جدید رسانه‌ها حاکی از آن است که این گوشی هوشمند می‌تواند قبل از ژانویه یعنی ماه آینده، به این کشور آسیایی برسد.

گوشی هوشمندی با شارژ 120 واتی تحت برند شیائومی، ماه آینده در هند عرضه خواهد شدبا این حال، مانند نسخه Note 11 وانیلی، انتظار می‌رود مدل +Pro نیز با نام متفاوتی (Redmi Note 11i HyperCharge) عرضه شود. اگرچه شایعات قبلی ادعا می‌کردند که Xiaomi Mi 11i HyperCharge نام خواهد داشت.

از سوی دیگر، گفته می‌شود که Note 11 Pro در هند با نام Xiaomi Mi 11i عرضه می‌شود و همچنین شایعاتی در مورد عرضه Xiaomi Mi 11T Pro در هند شنیده‌ایم که از شارژ 120 واتی پر سرعت پشتیبانی می‌کند. اما مشخص نیست که آیا شیائومی Mi 11T Pro را در ماه آینده به هند خواهد آورد یا +Redmi Note 11 Pro یا هر دو را؟!

گوشی هوشمندی با شارژ 120 واتی تحت برند شیائومی، ماه آینده در هند عرضه خواهد شدهر گوشی هوشمندی که در ماه دسامبر (آذر-دی) وارد هند شود، با پشتیبانی از شارژ 120 واتی، نه تنها سریع‌ترین شارژر را در کشور خواهد داشت، بلکه اولین گوشی با سرعت شارژ ۱۰۰ وات پلاس خواهد بود، مگر اینکه برند دیگری تصمیم بگیرد مانند شیائومی گوشی‌هایی با سرعت شارژ بالا تولید کند.

احتمال دارد Realme GT 2 Pro، رقیب جدید شیائومی باشد، زیرا گفته می‌شود دارای شارژ ۱۲۵ واتی UltraDart است. این برند جوان اغلب قصد دارد بهترین محصولات را زودتر از سایر برندها، به بازارهای جهانی ارائه دهد. در حالی که منتظر اعلام رسمی شیائومی در مورد عرضه گوشی هوشمندی با شارژ 120 واتی در هند هستیم، می‌توانید بررسی Mi 11T Pro ما را بخوانید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید