تبلت‌های جدید شیائومی در راه است

تبلت‌های جدید شیائومی

شیائومی آخرین تبلت‌های خود را در سال 2018 و هنگام عرضه دامنه Mi Pad 4 منتشر کرد. این سری سیلیکون میان رده اسنپدراگون 660 و برچسب قیمتی مناسب را ارائه می‌داد. اکنون، به نظر می‌رسد که انتظار به زودی به پایان می‌رسد، زیرا ظاهراً تبلت‌های جدید شیائومی در راه است.

گروه تلگرامی شیائومی گزارش داده‌است که شیائومی حداقل سه مدل تبلت در دستور کار خود دارد. این تبلت‌ها به ترتیب دارای شماره مدل K81 ، K81A و K82 به همراه نام رمز Enuma ، Elish و Nabu هستند. مشخص نیست که آیا این سری Mi Pad 5 است یا خیر، اگرچه کاملاً منطقی است که اینگونه باشد.

از تبلت‌های جدید شیائومی باید چه انتظاری داشت؟

انتظار می‌رود که هر سه تبلت تنظیمات دوربین عقب چهارگانه (اصلی / فوق گسترده / ماکرو / عمق)، شارژ بی سیم، بلندگوهای چهارگانه، NFC و صفحه‌های IPS LCD 120Hz را ارائه دهند.

به نظر می‌رسد K81 و K81A چشمگیرترین تبلت‌های جدید شیائومی هستند که گویا چیپست اسنپدراگون 870 را ارائه می‌دهند. این مسئله می‌تواند بزرگترین پیشرفت برای این سری باشد و مشخصات یک دستگاه پرچمدار را ارائه دهد. در غیر این صورت، گفته می‌شود K81 دوربین 48MP و K81A سنسور 12MP را نیز ارائه می‌دهد.

مدل K82 ظاهراً با ارائه یک چیپ‌ست اسنپدراگون 860 ، که همچنان یک نسخه بهتر نسبت به سری Mi Pad 4 است، از دو دستگاه دیگر متفاوت خواهد بود. همچنین یک سنسور 12 مگاپیکسلی نیز ارائه می‌دهد.

گروه Xiaomiui در زمینه فاش کردن، اطلاعات سابقه بسیار بدی دارد. با این وجود، ادعاهای مربوط به این تبلت‌ها در ایستگاه گفتگوی دیجیتال Weibo tipster مطرح می‌شود. لیکر اعلام کرد که تبلت‌های جدید شیائومی سیلیکون سری 800 اسنپدراگون و نرخ تازه سازی بالا را ارائه می‌دهد. Digital Chat Station نیز قبلاً اظهار داشت که Mi Pad 5 دارای اندازه صفحه نمایش 11 اینچی است، اگرچه مشخص نیست که آیا همه مدل‌های فوق الذکر این اندازه صفحه نمایش را دریافت می‌کنند یا خیر.

آیا هنوز به خرید تبلت علاقه دارید؟ نظرات خود را با درمیان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید