شیائومی در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ به رتبه دومین سازنده گوشی‌های هوشمند جهان صعود کرد!

شیائومی در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ به رتبه دومین سازنده گوشی‌های هوشمند جهان صعود کرد! - Xiaomi Logoهمه برندهای گوشی‌ هوشمند چینی از فروپاشی بین المللی هواوی (به جز آنر) بهره برده‌اند، اما هیچ شرکتی به اندازه شیائومی در این میان برنده میدان نبود. اخبار امروز بار دیگر این واقعیت را تأیید می‌کند. طبق گزارش Canalys، در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ ، شیائومی دومین سازنده گوشی‌های هوشمند جهان از نظر فروش بود.

همانطور که مشاهده می‌کنید، سامسونگ با ۱۹ درصد سهم از بازار همچنان در رتبه اول قرار دارد، اگرچه شیائومی در این مرحله با فروش ۱۷ درصدی واقعا در رقابت تنگاتنگی قرار دارد.

دومین سازنده گوشی‌های هوشمند جهان

محموله‌های شیائومی در آمریکای لاتین بیش از ۳۰۰٪ ، در آفریقا ۱۵۰٪ و در اروپای غربی ۵۰٪ افزایش یافته است. گفته می‌شود، متوسط ​​قیمت فروش آن در هر واحد هنوز ۴۰٪ کمتر از سامسونگ و ۷۵٪ کمتر از اپل است، اگرچه این شرکت اخیرا دستگاه‌های برتر بیشتری معرفی کرده و به وضوح امیدوار است که این تعداد را در آینده بیشتر کند. اما در حال حاضر رتبه دومین سازنده گوشی‌های هوشمند جهان نیز بسیار عالی است.

دومین سازنده گوشی‌های هوشمند جهانCanalys می‌گوید هدف شیائومی باید افزایش فروش گوشی‌های برتر این کمپانی مانند Mi 11 Ultra باشد، اما ممکن است این موضوع چالش برانگیز باشد زیرا Oppo و vivo هم هدف دقیقا یکسانی دارند و برخلاف شیائومی، به نظر می‌رسد، آنها مایل به صرف هزینه‌های زیادی برای تحقق این هدف هستند. درحالی که شیائومی بیشتر  به دنبال بازاریابی معمولی است.

اگر رشد این شرکت با یک سرعت ثابت مانند دومین سازنده گوشی‌های هوشمند جهان ادامه یابد، ممکن است شیائومی به راحتی از سامسونگ پیشی بگیرد و در زمان مناسب، به فروشنده شماره ۱ گوشی‌های هوشمند جهان تبدیل شود. اپل در حال حاضر ۱۴٪ از سهم فروش را در دست دارد، در حالی که Oppo و vivo هر یک ۱۰٪ را به خود اختصاص داده‌اند و با رشد عالی ادامه می‌دهند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید