ربات جاروبرقی شیائومی 2 پرو با باتری ۵۲۰۰ میلی آمپر ساعتی در هند عرضه شد

ربات جاروبرقی شیائومی 2 پروشیائومی از یک ربات جاروبرقی جدید به نام  Robot Vacuum Mop 2 Pro در هند رونمایی کرده است. این ربات جاروبرقی می‌تواند به سرعت و به طور یکنواخت آب را روی طبقات پخش و به راحتی آن را از روی زمین پاک کند. همچنین، نسل بعدی سیستم ناوبری لیزری LDS در ربات جاروبرقی شیائومی 2 پرو، نقشه‌ی خانه شما را برای تمیز کردن یک مسیر مطمئن در روز یا شب ارائه می‌دهد.

این ربات، مدل تمیز کردن دستی را با پاک کردن از چپ به راست تکرار می‌کند تا لکه‌های کف را پاک کند. این دستگاه دارای مسیرهای تمیز کردن حرفه‌ای بهبودیافته است.

ربات جاروبرقی شیائومی 2 پروهمچنین این ربات جاروبرقی یک مخزن آب هوشمند و کنترل‌شده الکترونیکی دارد. ربات جاروبرقی شیائومی 2 پرو با ۴۳٪ قدرت مکش بیشتر از مکش معمولی ۳۰۰۰Pa، تجربه جاروبرقی پیشرفته با حذف گرد و غبار و زباله را از هر گوشه و کناری برای تمیز کردن ۳۶۰ درجه، به کاربران ارائه می‌دهد.

این دستگاه بسیار قدرتمند بوده و می‌تواند ۲۰۰۰ فوت مربع را به راحتی تمیز کند. همچنین ظرفیت باتری ۵۲۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد که ۶۲ درصد افزایش یافته است. ربات جاروبرقی شیائومی 2 پرو برای افزایش دقت و صحت در هنگام صعود ۲۰ میلی‌متری، دارای ۱۹ سنسور با دقت بالا، یک سنسور ضد برخورد LIDAR و ۶ سنسور صخره و سنسورهای ضد سقوط است.

گزینه‌های اضافی برای برنامه خانگی شیائومی شامل تراز کردن دستگاه، DND و پاکسازی ثانویه است. همچنین  روش‌های تمیز کردن سفارشی اتاق هم در این ربات جاروبرقی وجود دارد. علاوه بر این‌ها، این دستگاه از الکسا و دستیار گوگل هم پشتیبانی می‌کند. ربات جاروبرقی شیائومی 2 پرو امکان بهینه‌سازی و ارتقاء برنامه‌ها را هم فراهم می‌کند.

عرضه ربات جاروبرقی شیائومی 2 پرو

ربات جاروبرقی شیائومی 2 پرو

ربات جاروبرقی شیائومی 2 پرو فقط در رنگ مشکی موجود است و قیمت آن ۱۰۰ روپیه است. پیش‌سفارش‌های این ربات جاروبرقی در وب‌سایت Mi India شروع شده و ارسال آن از امروز آغاز می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید