شایعه شده که شیائومی پرچمدار خود را با UWB و دوربین زیر نمایشگر معرفی می‌کند

UWB

اگر گزارشی از leaker Digital Chat Station قابل اعتقاد باشد، شیائومی قصد دارد یک پرچمدار با همان کالیبر Xiaomi MI 11 Ultra را معرفی کند. طبق یک پست Weibo، پرچمدار جدید از فناوری ردیابی UWB (باند فوق العاده گسترده) و دوربین سلفی زیر نمایشگر برخوردار خواهد بود.

UWB قبلا در جدیدترین دستگاه‌های شاخص اپل و سامسونگ ارائه شده‌است. Samsung SmartTag و Apple AirTag به ترتیب از این فناوری برای ردیابی دقیق به ترتیب با استفاده از Galaxy S21 و iPhone 12 استفاده می‌کنند. شیائومی قصد دارد لوازم جانبی قابل ردیابی سازگار با UWB را معرفی کند.

شایعه شده که شیائومی پرچمدار خود را با UWB و دوربین زیر نمایشگر معرفی می‌کند - gsmarena 002 11در حال حاضر، دوربین زیر نمایشگر هنوز فراگیر نشده‌است زیرا صفحه نمایش هنوز به اندازه کافی شفاف نیست تا نور بتواند از آن عبور کند. اگرچه، اختراع ثبت شده اخیر گوگل می‌تواند با استفاده از منشور تعویضی این مشکل را حل کند.

تنظیمات دوربین پرچمدار شیائومی باید دقیقا به اندازه Mi 11 Ultra (اگر نه بیشتر) چشمگیر باشد. علاوه بر این، این دستگاه ممکن است از قابلیت شارژ سریع سیمی ۱۲۰ واتی با پشتیبانی از شارژ بی سیم سریع ۷۰ وات برخوردار باشد.

گزارش Phone Arena حدس می‌زند که چنین دستگاه شاخصی لزوما نتواند جانشین Mi 11 Ultra شود، بلکه ممکن است ملی از سری Mi 10T باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید