گوشی شیائومی ردمی نوت 10 اولترا در یکی از فروشگاه‌های آنلاین دیده شد!

شیائومی ردمی نوت 10 اولتراشیائومی ردمی نوت 10 اولترا در واقع یکی از قوی‌ترین و مورد انتطارترین دستگاه‌های شرکت چینی شیائومی است که امروز در یکی از فروشگاه‌های آنلاین دیده شده و مشخصات فنی مهمی از آن لو رفته است.

به نقل از GSM Arena، اینکه فروشگاه مورد نظر و لیست منتشر شده در زیر مربوط به کدام وبسایت یا برند بوده هنوز مشخص نشده است. با این وجود یکی از کاربران فعال در اینترنت لیست را مشاهده کرده و به سرعت از آن عکس گرفته تا مشخصات فنی مهمی از مدل اولترا جدیدترین گوشی در سری نوت شیائومی را ببینیم.

مشخصات فنی لو رفته شیائومی ردمی نوت 10 اولترا

شیائومی ردمی نوت 10 اولتراچنان که در تصویر دیده می‌شود، چیپ راه‌انداز دستگاه از نوع دایمنسیتی 1100 خواهد بود که سرعت بسیار مناسب و بالایی را برای اجرای بازی‌های سنگین ارائه می‌دهد. از طرفی نیز نمایشگر گوشی ۶.۵۳ اینچی ذکر شده و ظرفیت باتری آن نیز ۵,۰۰۰ میلی‌آمپر نوشته شده که با سرعت ۳۳ وات شارژ می‌شود.

لازم به ذکر است که طبق لیست فوق گوشی شیائومی ردمی نوت 10 اولترا در انواع مختلف با میزان رم و حافظه داخلی ۶/۱۲۸ و ۸/۱۲۸ عرضه خواهد شد که یک نسخه ۸/۲۵۶ هم به عنوان گران‌ترین مدل در کنار آن‌ها قرار گرفته است. اما از نظر قیمت در حال حاضر تنها قیمت نمونه ۶/۱۲۸ مشخص شده که حدود ۲۸۰ دلار در چین و شاید ۲۹۹ دلار در اروپا و سایر مناطق باشد.

نظر شما درباره مپل اولترا ردمی نوت 10 چیست؟ فراموش نکنید که پیش از عرضه این نسخه جدید، می‌توانید بررسی دو مدل پرو و پایه را در وبسایت گیگ‌تک مشاهده کنید!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید