خانواده شیائومی K40 با لنز ۱۰۸ مگاپیکسلی معرفی می شود

خبرهای زیادی شنیدیم مبنی بر اینکه شیائومی قصد دارد در سال ۲۰۲۱ گوشی‌های بیشتری را با لنز ۱۰۸ مگاپیکسلی معرفی و روانه بازار کند.

هر چه به زمان معرفی K40 نزدیک‌تر می‌شویم شایعات بیشتر روی این موضوع مانور می‌دهند که یکی از خانواده‌های شیائومی مجهز به این سنسورهای ۱۰۸ مگاپیکسلی خانواده K40 هستند. در ضمن ادعا شده خانواده K40 به احتمال زیاد ۳ عضو خواهد داشت نه ۲ عضو.

لنز ۱۰۸ مگاپیکسلی

با توجه به این که این خانواده قرار است ۳ عضو داشته باشد انتظار معرفی گوشی های K40، K40S و K40 Pro را داریم که با توجه به تیزر تبلیغاتی اخیر شیائومی قیمت پایه ۲۹۹۹ یوآن خواهد بود.

در مورد سخت‌افزار گوشی هم به نظر می‌رسد که داخل نسخه Pro قدرتمندترین چیپ گوشی‌های اندرویدی یعنی اسنپدراگون ۸۸۸ را خواهیم دید.

پیرو این خبر دیدیم که شیائومی تا امروز گوشی‌هایی که برای سال ۲۰۲۱ معرفی کرده یعنی گوشی‌های ردمی نوت ۹ پرو ۵ جی و می ۱۱ را با لنز ۱۰۸ مگاپیکسلی معرفی کرده است.

حال باید ببینیم که شیائومی تا کجا پیش می‌رود و برای چه خانواده‌های دیگری از این سنسور استفاده می‌کند؛ شما تجربه استفاده از سنسورهای ۱۰۸ مگاپیکسلی شیائومی را دارید؟ به نظر شما تفاوت زیادی بین این سنسورها با سنسورهای مگاپیکسل پایین‌تر وجود دارد؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید