شیائومی در حال آماده سازی گوشی با سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی جدید سامسونگ است

سنسور دوربین 200 مگاپیکسلیشیائومی قصد دارد گوشی خود را با سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی جدید سامسونگ معرفی کند. سنسور مورد بحث ISOCELL HP1 است و چند روز پیش معرفی شد. روی کاغذ، این سنسور عالی به نظر می‌رسد و شیائومی جزو اولین شرکت غیر سامسونگ خواهد بود که از آن استفاده می‌کند.

گوشی رده بالای شیائومی از سنسور سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی سامسونگ استفاده می‌کند

Samsung 200MP smartphone camera

این اطلاعات از ایستگاه چت دیجیتال، یک راهنمای معروف، به دست می‌آید. او اطلاعات را از طریق کانال رسمی Weibo خود به اشتراک گذاشت. او هر دو دوربین ۲۰۰ و ۵۰ مگاپیکسلی را برای این دستگاه ذکر کرد، اگرچه نمی‌دانیم منظور وی دقیقا چیست.

Google Translate پست او را ترجمه کرده، اما به نظر می‌رسد که او از یک دوربین دوگانه اصلی با دوربین‌های ۲۰۰ و ۵۰ مگاپیکسلی نام برده است. به احتمال زیاد منظور او سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی و یک واحد فوق عریض ۵۰ مگاپیکسلی بود.

بنابراین، ایستگاه دیجیتال چت در مورد چه دستگاهی صحبت می‌کند؟ می‌تواند گوشی Xiaomi 12 باشد. Xiaomi احتمالا چندین مدل Xiaomi 12 را در پایان امسال یا اوایل سال آینده به عنوان پرچمداران جدید خود معرفی می‌کند و این سنسور به خوبی در آن قرار می‌گیرد.

Samsung unveils 200MP Camera Sensor for phones: Know the details -  ToysMatrix

در حال حاضر، سری Mi 11 شیائومی در اواخر سال ۲۰۲۰ معرفی شد، بنابراین ممکن است همین اتفاق در مورد Xiaomi 12 نیز رخ دهد. همچنین، شیائومی مارک Mi را کنار می‌گذارد، بنابراین شما شاهد پیشرفت آن نخواهید بود. Galaxy S22 Ultra نیز انتظار می‌رود از این سنسور دوربین استفاده کند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید