شیائومی پد 6 و شیائومی بند 8 در کنار شیائومی 13 اولترا معرفی می‌شوند

دیروز شیائومی اعلام کرد که شیائومی 13 اولترا را در 18 آوریل معرفی خواهد کرد و امروز اعلام کرد که دو محصول دیگر یعنی شیائومی پد 6 و شیائومی بند 8 به این هیولای دوربین محور خواهند پیوست.

شیائومی همچنین چند تصویر را به اشتراک گذاشته که طراحی‌ها و رنگبندی Pad 6 و Band 8 را برای تبلت نشان می‌دهد. پد 6 در سه رنگ عرضه خواهد شد، در حالی که Band 8 دارای پنج رنگ بند متفاوت خواهد بود.

مشخصات شیائومی پد 6

صفحه نمایش شیائومی پد 6 با حاشیه های یکنواخت احاطه شده که روی یکی از حاشیه‌ها دوربینی برای سلفی و تماس‌های ویدیویی دیده می‌شود و در قسمت پشتی دوربین دوگانه با لنز اصلی 50 مگاپیکسلی داریم.

شیائومی پد 6

شیائومی پد 6 کلید پاور در بالای خودش دارد که دو اسپیکر هم در اینجا قرار گرفته‌اند و دو اسپیکر دیگر در پایین کنار درگاه USB-C قرار دارند. در فریم سمت راست پد 6 کلید تنظیم صدا قرار دارد.

شیائومی پد 6 همچنین از قلم و صفحه کلید بلوتوث پشتیبانی می‌کند که احتمالا به صورت جداگانه فروخته می‌شود.

شایعه شده که شیائومی دو نسخه تبلت پد 6 و پد 6 پرو را در این رویداد معرفی خواهد کرد، اما مشخص نیست که کدام یک از آنها در پوستری که مشاهده می‌کنید نشان داده شده‌اند. این نکته را هم باید بگوییم، با توجه به اینکه پنج روز دیگر تا برگزاری این رویداد باقی مانده، انتظار داریم که شیائومی جزئیات بیشتری در مورد Xiaomi 13 Ultra، سری Pad 6 و Band 8 برای ایجاد تبلیغات در مورد محصولات منتشر کند.

شیائومی پد 6 و شیائومی بند 8 در کنار شیائومی 13 اولترا معرفی می‌شوند - xiaomi band 6 jpg

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید