کولر گازی MIJIA 1.5HP شیائومی با تهویه مطبوع معرفی شد

کولر گازی MIJIA 1.5HP شیائومی معرفی شد
جدیدترین تهویه مطبوع شیائومی، کولر گازی MIJIA 1.5HP شیائومی است. این سیستم تهویه با قابلیت‌های بهبود‌یافته عرضه می‌شود و همچنین این سیستم برنده جایزه طراحی Red Dot 2022 شده است.

مشخصات کولر گازی MIJIA 1.5HP شیائومی

تهویه جدید MIJIA از فرآیند اسپری کشیدن سیم نقره‌ای فلزی استفاده کرده و دارای نمایشگر رنگی داخلی است. کولر گازی MIJIA 1.5HP شیائومی چندین ارتقاء برای راحتی بیشتر برای کاربران دارد.
 
MIJIA دارای بادگیر سه‌بعدی با زاویه باز و محدوده وسیعی از جارو است که به همین دلیل این سیستم، عملکرد بهتری را در مقایسه با بادگیر سنتی بالا و پایین ارائه می‌دهد.
 
کولر گازی MIJIA 1.5HP شیائومی معرفی شدکولر گازی MIJIA 1.5HP شیائومی چهار گزینه باد نرم، پرده آسمانی، فرش و فراگیر را ارائه می‌دهد. همچنین ۱۴ تیغه تعبیه شده در هر کدام با ۴۸ سوراخ میکرو وجود دارد که به‌راحتی هوای مورد نیاز را تامین می‌کند. کولر گازی MIJIA 1.5HP شیائومی از فناوری ضد سرمایش ناگهانی هنگام یخ‌زدایی استفاده می‌کند.
 
همچنین این سیستم بر خلاف مدل‌های سنتی، در حین یخ‌زدایی گرما را از اتاق جذب نمی‌کند. با فناوری ضد سرمایش ناگهانی، این دستگاه همیشه در حالت گرمایش است و بدون توقف عملیات یخ‌زدایی می‌کند. این قابلیت به بهبود اثر تبادل حرارتی در غیاب عمل یخ‌زدایی کمک می‌کند. به طور کلی، فناوری جدید ضد سرمایش ناگهانی قابلیت گرمایش کولر گازی را افزایش می‌دهد.
 
کولر گازی MIJIA 1.5HP شیائومی معرفی شد
سیستم این کولر گازی دارای گرمایش و سرمایش سریع می‌باشد. همچنین سرعت کمپرسور را می‌توان در عرض چند ثانیه ده برابر افزایش داد و نیازی به انتظار برای باد راحت نیست. محدوده عملکرد کولرگازی بین -۳۲ درجه سانتیگراد تا ۶۰ درجه سانتیگراد است.
 
این دستگاه هم در داخل و هم از خارج خود تمیز می‌شود. MIJIA 1.5HP دارای فیلتر ضد باکتری و ضد کپک و همچنین یک یادآوری هوشمند بلوک کثیف است. همچنین این سیستم، تست محیط طبیعی خشن Weikai را گذرانده و در نتیجه گواهینامه دریافت کرده است.
 
تهویه MIJIA 1.5HP از تبدیل فرکانس DC کامل، شیر انبساط الکترونیکی و مجرای هوای خلاقانه استفاده می‌کند. همچنین این دستگاه حجم هوای گردشی بزرگ ۱.۵ اسب بخار را با صرفه‌جویی انرژی سالانه ۱۱۲ کیلووات ساعت ارائه می‌دهد.
 

قیمت و در دسترس بودن کولر گازی MIJIA 1.5HP شیائومی

 

کولر گازی MIJIA 1.5HP شیائومی در چین با قیمت اولیه ۲۷۹۹ یوان (۴۰۹ دلار) به فروش می‌رسد اما قیمت اصلی آن ۲۹۹۹ یوان (~ ۴۳۸ دلار) است. کولر گازی جدید MIJIA را می‌توان مستقیماً از شیائومی یا سایر فروشگاه‌های خرده فروشی در چین خریداری کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید