پاور بانک شیائومی Boost Pro با ظرفیت ۳۰,۰۰۰ میلی‌آمپر معرفی شد

پاور بانک شیائومی Boost Pro مدل جدیدی از مخزن نگه دارنده باتری این شرکت است که با قیمت بسیار پایین و ظرفیت ۳۰,۰۰۰ میلی‌آمپری معرفی شده است. با گیگ‌تک همراه باشید.

طی رویدادی که توسط کمپانی چینی شیائومی در کشور هند برگزار شده بود، این شرکت مدل جدیدی از پاوربانک‌های جدید خود را معرفی کرد که پیش‌فروش آن حدود ۲۵ درصد از کل تعداد واحدها (۵,۰۰۰ واحد) را رد کرده و تاریخ ارسال آن نیز در ۲۵ اردیبهشت (۱۵ می) خواهد بود.

این درحالی است که ظرفیت ۳۰,۰۰۰ میلی‌آمپری این دستگاه باهث می‌شود تا کاربران نتوانند آن را همراه با خود به سفرهای با هواپیما ببرند؛ چراکه حد ظرفیت آن بیشتر از حد مجاز برای پرواز است. پاور بانک شیائومی Boost Pro دارای سه پورت است که یکی از نوع Type A بوده و دو درگاه دیگر Type C هستند که همگی می‌توانند به صورت همزمان با سرعت ۱۸ وات ین دستگاه را شارژ کنند.

اما نکته‌ای که درباره این مخزن بزرگ شارژ وجود دارد، این است که پر کردن آن به چه صورت خواهد بود. برای انجام این کار می‌توانید از پورت‌های Micro USB یا Type C آن استفاده کنید که در صورت اتصال به شارژ ۲۴ وات، تا ۷.۵ ساعت شارژ شده و با شارژر ۱۸ واتی پر کردن باک آن تا ۱۰ ساعت هم زمان خواهد برد.

پاور بانک شیائومی Boost Pro

به علاوه، قابلیت Power Delivery نیز توسط پاور بانک شیائومی Boost Pro ارائه خواهد شد که می‌تواند باتری دستگاه‌های مختلفی را به صورت Fast Charge پر کند. همچنین برای دستگاه‌های کوچک‌تر، می‌توانید با زدن دو بار روی دکمه پاور دستگاه آن را به مدت دو ساعت به حالت Low Power ببرید تا گجت‌هایی مانند ساعت و مچ‌بند هوشمند را شارژ کنید.

در آخر نیز لازم به ذکر است که از یک مخزن ۳۰,۰۰۰ میلی‌آمپری هرگز نمی‌توانید انتظار سایز کوچکی را داشته باشید؛ به نحوی که قطر این پاوربانک ۳۸.۹ میلی‌متر بوده و وزن آن نیز به ۶۴۰ گرم می‌رسد. با این وجود دلیل این بزرگ بودن قطعا درباره نکات امنیتی است؛ طوری که داخل این مخزن بزرگ، ۱۶ لایه چیپ حفاظتی پیشرفته برای مقاومت دربرابر حرارت و اتصال وجود دارد تا از انواع حوادث مانند انفجار دستگاه در شرایط خاص جلوگیری شود!

منبع: Tech Radar

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید