نسخه پیشرفته MIUI 12.5 برای گوشی Mi Note 10 Lite شیائومی منتشر شد

نسخه پیشرفته MIUI 12.5 برای گوشی Mi Note 10 Lite شیائومی منتشر شداگرچه این روزها درباره رابط کاربری MIUI 13 صحبت‌هایی بسیاری مبنی بر اینکه ممکن است تا قبل از پایان سال جاری در چین عرضه شود، شنیده می‌شود، با این حال هنوز دستگاه‌های شیائومی یا ردمی یا پوکو زیادی وجود دارند که تا کنون آخرین به‌روز‌رسانی‌ نسخه پیشرفته MIUI 12.5 خود را دریافت نکرده‌اند.

نسخه پیشرفته MIUI 12.5 برای واحدهای جهانی گوشی هوشمند Mi Note 10 Lite شیائومی در دسترس قرار گرفت

گوشی هوشمند Mi Note 10 Lite شیائومی سال گذشته، موفق شد بروزرسانی نسخه پیشرفته MIUI 12.5  را دریافت و اجرا کند. اکنون فقط واحدهای جهانی قادر به دریافت آن خواهند بود (منظور از واحدهای جهانی، مناطقی به غیر از چین، روسیه، هند، ترکیه و اروپا است، این مناطق برنامه سفارشی خود را دارند).

نسخه پیشرفته MIUI 12.5 برای گوشی Mi Note 10 Lite شیائومی منتشر شد - gsmarena 015

کد نسخه جدید نرم افزاری در حال عرضه، V12.5.4.0.RFNMIXM است و ۲.۷ گیگابایت حجم دانلود آن است. اگر جز واحد‌های جهانی هستید، بخش About را برای MI قبل از XM در شماره ساخت نرم افزار فعلی خود بررسی کنید. اگر قبلا اعلان بروزرسانی را دریافت نکرده‌اید، جای نگرانی نیست.

نسخه پیشرفته MIUI 12.5 برای گوشی Mi Note 10 Lite شیائومی منتشر شد - gsmarena 017

طبق معمول، نسخه پیشرفته MIUI 12.5 نوید عملکرد بهتر، عمر باتری بیشتر، الگوریتم‌های جدید برای تخصیص کارآمدتر منابع به صورت پویا برای اطمینان از تجربه کلی راحت‌تر، مدیریت حافظه فوق‌العاده ظریف برای استفاده کارآمدتر از Ram، مکانیسم‌های ذخیره‌سازی حساس جدید و همچنین بهبود سیستم اصلی را می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید