نگاه اولیه به شیائومی می بند ۸

سری ردیاب‌های تناسب اندام Mi Band شیائومی همواره در بین محبوب‌ترین مچ‌بندهای هوشمند قرار می‌گیرند و ویژگی‌های فراوان و قیمت بسیار رقابتی را به کاربر ارائه می‌دهند. Mi Band 7 در اواسط سال ۲۰۲۲ عرضه شد و در این مطلب اولین نگاه خود را به جانشین آن یعنی می بند ۸ خواهیم داشت.

The Go Android پرونده نظارتی شیائومی Smart Band 8 (یا می بند ۸) در کره را مشاهده کرده است. در این پرونده تصاویری از این مچ‌بند هوشمند مشاهده می‌شود که آنها را بررسی خواهیم کرد.

Band می بند ۸

این تصاویر ردیاب تناسب اندام شیائومی را نشان می‌دهند که در مقایسه با مدل قبلی خود چندان متفاوت به نظر نمی‌رسد و بدنه آن همچنان به شکل قرص است. با بیان این موضوع، به نظر می‌رسد که بندهای پیش‌فرض Mi Band 8 نیز به مانند Mi Band 7 به دور بدنه نمی‌پیچند و یک بند واحد را تشکیل نمی‌دهند.

نکته دیگری درباره مچ‌بند جدید شیائومی در این پرونده وجود ندارد و تنها وجود باتری ۳/۸۷ ولتی و بلوتوث ۵.۱ تأیید شده است. شایان ذکر است که Mi Band 7 با بلوتوث ۵.۲ عرضه شد، بنابراین وجود بلوتوث ۵.۱ در این مچ‌بند جدید کمی عقب‌گرد برای شیائومی محسوب می‌شود.

احتمال می‌دهیم شیائومی می بند ۸ در اواسط سال ۲۰۲۳ معرفی شود. این مچ‌بند از ویژگی‌های سلامتی و تناسب اندام Mi Band 7 مانند ردیابی ضربان قلب، نظارت بر SpO2، ردیابی خواب، بیش از ۱۰۰ برنامه ورزشی، نظارت بر دوره پریود و غیره پشتیبانی می‌کند. با این حال، قیمت آن همچنان نامشخص است و ما کنجکاویم که ببینیم آیا شیائومی می‌تواند این مچ‌بند را با قیمت جهانی ۶۰ دلاری Mi Band 7 به بازار عرضه کند یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید