شیائومی Mi Band 7 دارای صفحه نمایش بزرگتر و باتری بزرگتر

Mi Band 7

Mi Band 7 در راه است. از زمانی که این محصول برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ عرضه شد، Mi Band Fitness Tracker شیائومی هر سال فروش بسیار خوبی داشته است. این دستگاه نه تنها سال به سال اپل را برای پیشروی در عرضه پوشیدنی‌های مچی به چالش کشیده، بلکه نمونه بارز فلسفه ارزش برای پول شیائومی است. این یکی از معدود مواردی است که شیائومی در ایالات متحده فروش بالایی دارد (البته از طریق خرده فروشان شخص ثالث).

شیائومی Mi Band 7 دارای صفحه نمایش بزرگتر و باتری بزرگتر است

طبق گفته Magical Unicorn (از طریق XDA) که سابقه مناسب در پیش بینی مشخصات مدل‌های آینده Mi Band دارد، انتظار می‌رود Mi Band 7 دارای نمایشگری بزرگتر از صفحه نمایش ۱.۵۶ اینچی Mi Band 6 باشد. احتمالا این ساعت دارای رزولوشن ۱۹۲ x ۴۹۰p (در مقایسه با سال گذشته) است. ممکن است دستگاه مجهز به نمایشگر همیشه روشن، GPS بومی و غیره را ببینیم. نسبت گزارش وجود GPS کمی محتاط هستیم زیرا مدل سال گذشته نیز شایعه شده بود که GPS بومی را در خود جای داده است و در نهایت به MIA تبدیل شد.

تصویر فاش شده ظاهرا نمایشگر همیشه روشن را به صورت آنالوگ یا دیجیتال برای Mi Band 7 نشان می دهد – شایعه شده است که Mi Band 7 شیائومی دارای صفحه نمایش بزرگتر و باتری بزرگتر است.

شیائومی Mi Band 7 دارای صفحه نمایش بزرگتر و باتری بزرگتر - band7
تصویر فاش شده ظاهرا نمایشگر همیشه روشن را به صورت آنالوگ یا دیجیتال برای Mi Band 7 نشان می‌دهد. سال گذشته، این دستگاه دارای صفحه نمایش بزرگتر و رنگارنگ تر و پالس اکسیمتر بود. دومی میزان اکسیژن خون شما را اندازه گیری می‌کند و معمولاً در محدوده ۹۵٪ تا ۱۰۰٪ است. هر چیزی کمتر به این معنی است که مشکلی در بدن شما برای گردش اکسیژن وجود دارد و می‌تواند نشان دهنده یک مشکل پزشکی در ریه ها یا گردش خون شما باشد.

Mi Band 6 همچنین دارای حالت های تمرینی بیشتری بود و با باتری بزرگتری نسبت به باتری مورد استفاده در Mi Band 5 است. طبق گزارش‌ها، Mi Band 7 دارای نام رمز L66 است و دارای دو شماره مدل است: M2129B1 و M2130B1. همچنین از حالت های تمرینی بیشتری که ظاهراً از ایروبیک تا زومبا را شامل می‌شود، پشتیبانی می‌کند و همچنین از بیش از ۱۰۰ صفحه ساعت نیز پشتیبانی می‌کند.

یکی از ویژگی‌های جدید جالب، زنگ هوشمند نام دارد که قرار است شما را از یک خواب سبک ۳۰ دقیقه قبل از اینکه زنگ معمولی به صدا درآید، بیدار کند. Mi Band 7 ظاهرا دارای یک حالت صرفه جویی در مصرف انرژی برای صرفه جویی در عمر باتری دستگاه است که در سال گذشته بین شارژ دستگاه با استفاده از همه ویژگی ها ۵ روز و در صورت استفاده کم از ویژگی‌ها ۳۰ روز بین شارژها طول می‌کشید. Mi Band 7 طبق معمول از iOS و Android پشتیبانی می‌کند.

اگر گذشته پیش درآمد باشد، می‌توانیم Mi Band 7 را در اواخر این ماه مشاهده کنیم. Mi Band 6 هنوز از آمازون در دسترس است و دارای بیش از ۱۰۰ صفحه ساعت برای انتخاب است. این دستگاه در اولین ماه عرضه خود در سال گذشته بیش از ۱ میلیون دستگاه در سراسر جهان فروش کرد. ترکیبی از ویژگی‌های بسیار و قیمت پایین آن، Mi Band را به یکی از محبوب‌ترین پوشیدنی‌های مچ‌بند تبدیل می‌کند.

Mi Band 7 باید به پشتیبانی از iOS و Android ادامه دهد. تاکنون، تنها چیزی که از شیائومی در مورد Mi Band 7 دریافت کرده ایم، سکوت است. به نظر می‌رسد این شرکت مصمم است که اشتباهات گذشته را تکرار نکند، زمانی که  مشخصات و طراحی Mi Band قبل از معرفی محصول، فاش شد.

شیائومی Mi Band 7 دارای صفحه نمایش بزرگتر و باتری بزرگتر - notifyiconsmi7

شیائومی بر روی فشار است تا بین مقرون‌به‌صرفه نگه‌داشتن Mi Band و بروزرسانی آن با ویژگی‌ها به این چالش ادامه دهد. Mi Band 6 سال گذشته در هنگام عرضه از طریق آمازون (از طریق فروشگاه شیائومی) قیمتی نزدیک به ۶۰ دلار داشت. این قیمت احتمالا برای مدل جدید نیز کمی بیشتر باشد.

سازنده مطمئنا از زمان عرضه Mi Band اصلی در سال ۲۰۱۴ ، راه درازی را پیموده است. این دستگاه با قیمتی معادل ۱۲ دلار، نمایشگر ندارد و تمرینات ردیابی شده و خواب را کنترل می‌کند. موفقیت واحد اولیه به شیائومی این انگیزه را داد که هر ساله به بهبود محصول ادامه دهد و مصرف کنندگان با خرید تعداد زیادی محصول پاسخ داده‌اند.

ما در نقطه ای هستیم که درز و شایعات بیشتری در مورد Mi Band 7 در هر زمان ممکن است در دسترس بااشد. بنابراین اگر به یک پوشیدنی مقرون‌به‌صرفه اما پر ویژگی علاقه دارید، با ما همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید