گوشی Xiaomi Mi A3 پچ امنیتی اندروید ژوئیه ۲۰۲۲ را در سطح جهانی دریافت کرد

گوشی Xiaomi Mi A3 پچ امنیتی اندروید ژوئیه ۲۰۲۲ را در سطح جهانی دریافت کردشیائومی پچ امنیتی ژوئیه ۲۰۲۲ را برای گوشی Xiaomi Mi A3 در سطح جهانی منتشر کرد. Xiaomi Mi A3 سه سال پیش عرضه شد و آخرین گوشی هوشمند Android One شیائومی به حساب می‌آید؛ این می‌تواند آخرین پشتیبانی به‌روزرسانی برای دستگاه باشد و Mi A3 پس از آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزاری، به لیست غیرقابل پشتیبانی می‌پیوندد.

در ابتدا گوشی Xiaomi Mi A3 همراه با اندروید ۹.۰ عرضه شد و در طول زمان خود به اندروید ۱۱ ارتقا پیدا کرد. شیائومی قول داده بود که سه سال وصله‌ها و به‌روزرسانی‌های امنیتی برای این دستگاه ارائه کند؛ اکنون سه سال بعد در آستانه تحقق این وعده است. Mi A3 با دانلود وصله امنیتی جولای ۲۰۲۲ با حجم ۸ مگابایت به‌روزرسانی می‌شود. جزئیات دقیق به‌روزرسانی را می‌توانید از بولتن امنیتی اندروید دریافت کنید.

گوشی Xiaomi Mi A3 پچ امنیتی اندروید ژوئیه ۲۰۲۲ را در سطح جهانی دریافت کرد - Mi A3 More Than White 696x365 1گوشی‌های هوشمند Xiaomi Mi A3 واجد شرایط، وصله امنیتی ژوئیه ۲۰۲۲ را از طریق یک به‌روزرسانی (OTA) دریافت خواهند کرد و تنظیمات گوشی اطلاعات لازم را در مورد پچ فعلی موجود ارائه می‌دهد. از طرف دیگر، کاربران می‌توانند با استفاده از به‌روزرسانی میان‌افزار شیائومی، به‌روزرسانی را دانلود کنند. مدل‌های Mi A3 در اروپا آخرین بار در ژوئن ۲۰۲۲ به‌روزرسانی دریافت کردند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید