Xiaomi Mi 11X و POCO F3 به روز رسانی MIUI 12.5 Enhanced Edition را دریافت می‌کنند

MIUI 12.5MIUI 12.5 Enhanced Edition در حال حاضر جدیدترین نسخه سیستم عامل موبایل شیائومی بر اساس اندروید است. این شرکت ماه گذشته از آن رونمایی کرد و حتی شروع به عرضه آن به اولین دسته از دستگاه‌ها در چند روز آینده کرده است. اکنون، این نسخه از MIUI به بازارهای بین المللی نیز رسیده است. اولین گوشی‌هایی که آن را دریافت کردند Mi 11X و POCO F3 هستند.

POCO F3 All Colors Featured
POCO F3
Redmi K40 یکی از اولین گوشی‌هایی بود که به روز رسانی MIUI 12.5 Enhanced Edition را در چین دریافت کرد. بنابراین، تعجب آور نیست که بدانید انواع بین المللی این گوشی هوشمند با نام Mi 11X و POCO F3 اولین گوشی‌هایی هستند که این به روز رسانی را در خارج از سرزمین اصلی چین دریافت کرده‌اند.
آخرین به روز رسانی نرم افزاری برای Mi 11X با شماره ساخت V12.5.3.0.RKHINXM ارائه می‌شود. از آنجا که این دستگاه منحصر به هند است، این تنها نسخه موجود برای این گوشی است.
از سوی دیگر، POCO F3 در بازارهای متعددی به فروش می‌رسد. از این رو، بسیاری از سازه های MIUI منطقه‌ای دارد. در حال حاضر، نسخه جدید MIUI 12.5 برای نسخه Global گوشی با شماره ساخت V12.5.3.0.RKHMIXM فعال است. باید در روزهای آینده برای سایر انواع منطقه در دسترس باشد.
Xiaomi Mi 11X Lunar White Featured
Xiaomi Mi 11X
با این وجود، مانند سایر به روز رسانی‌های سیستم OTA ، MIUI 12.5 Enhanced Edition برای Mi 11X و POCO F3 نیز به صورت دسته‌ای عرضه می‌شود. بنابراین، راه اندازی کامل آن ممکن است مدتی طول بکشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید