به‌روزرسانی MIUI 14 برای سری می ۱۰ شیائومی تأیید شد

به‌روزرسانی MIUI 14 شرکت چینی شیائومی قرار بود هفته گذشته از آخرین رابط کاربری خود، MIUI 14، در کنار سری شیائومی ۱۳ رونمایی کند و همچنان کنفرانس راه‌اندازی بدون هیچ تاریخ جدیدی به تعویق افتاده است.

با این وجود، جزئیات مربوط به این محصولات معرفی‌نشده تا به امروز در اینترنت ظاهر شده و تا زمان معرفی ادامه می‌یابد. چند روز پیش، یکی از مدیران این شرکت، پشتیبانی MIUI 14 را برای برخی از گوشی‌های هوشمند قدیمی تایید کرد.

مدیر بخش نرم افزار سیستم شیائومی در ۲۸ نوامبر، هنگام پاسخ به وبسایت خبری Weibo و exec، در دسترس بودن به‌روزرسانی MIUI 14 را برای سری می ۱۰ تأیید کرد. متأسفانه او به طور دقیق مدل‌ها را مشخص نکرد، اما اشاره کرد که به‌روزرسانی بعدا می‌رسد.

به‌روزرسانی MIUI 14 برای سری می ۱۰ شیائومی تأیید شد - a 500x500 1برای آگاهی بیشتر، سری می ۱۰ در اصل شامل پنج گوشی به نام‌های می ۱۰، می ۱۰ پرو، می ۱۰ لایت، می ۱۰ لایت زوم و می ۱۰ اولترا است. با توجه به نظرات به احتمال زیاد می ۱۰ و می ۱۰ پرو به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند، اما دیگر اعضای این سری نیز ممکن است این به‌روز‌رسانی را دریافت کنند.

تمامی این گوشی‌ها در سال ۲۰۲۰ با اندروید ۱۰ عرضه شدند. می ۱۰ اولترا با MIUI 12 معرفی شد، در حالی که دیگر مدل‌ها با MIUI 11 عرضه شدند.

در طی دو سال گذشته، این دستگاه‌ها به اندروید ۱۱ و اندروید 12 ارتقاء یافتند و همچنین چندین به‌روزرسانی MIUI مانند MIUI 12.5 و MIUI 12.5 Enhanced Edition و MIUI 13 دریافت کردند.

بنابراین، MIUI 14 به جز می ۱۰ اولترا، سومین به‌روزرسانی نرم افزاری برای این گوشی‌های هوشمند خواهد بود. متأسفانه به نظر نمی‌رسد که آنها به اندروید ۱۳ ارتقاء پیدا کنند زیرا تحت آخرین سیاست به‌روزرسانی اعلام‌شده برای مدل‌های جدیدتر قرار نمی‌گیرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید