شیائومی از چراغ ریلی مغناطیسی MIJIA با قابلیت تنظیم دمای رنگ و روشنایی یکپارچه رونمایی کرد

شیائومی محصول جدیدی را تحت سری MIJIA با نام چراغ ریلی مغناطیسی MIJIA معرفی کرده است. این محصول دارای طراحی شیک و مدرن به همراه ویژگی‌ها و عملکرد چشمگیری است.

شیائومی

چراغ ریلی مغناطیسی MIJIA نوردهی ۱۰ هزار سطحی دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا روشنایی محیط را به سلیقه خود تنظیم کنند. همچنین دارای قابلیت روشن و خاموش شدن آهسته است که تجربه نورپردازی بهتر و ملایم‌تری را ارائه می‌دهد. این قابلیت به ویژه برای افرادی که به تغییرات ناگهانی نور حساس هستند یا کسانی که انتقال تدریجی از تاریکی به روشنایی را ترجیح می‌دهند مفید است.

چراغ ریلی مغناطیسی MIJIA همچنین دارای یک مسیر حرکت بسیار نازک ۵ میلی‌متری روی سطح خود است و برای کسانی که سقف بلندی ندارند عالی به نظر می‌رسد. این امر نصب آن را سریع و آسان می‌کند و کاربران می‌توانند لامپ ها را به شکلی نرم و بدون نیاز به لامپ اصلی چیدمان کنند.

MIJIA

این دستگاه از منبع تغذیه GaN بهره می‌برد که کوچک و کارآمد است. MIJIA با ولتاژ ۴۵ ولت کار می‌کند که آن را به دستگاه ایمن و قابل‌اعتمادی تبدیل خواهد کرد. علاوه بر این، MIJIA با یک آداپتور اینترنت اشیا نوآورانه ارائه می‌شود که نیاز به استفاده از سوکت را از بین می‌برد. این ویژگی امکان نصب آسان دوربین را بدون سیم کشی فراهم می‌کند و همچنین به دستگاه قابلیت انعطاف و تحرک بیشتری می‌دهد.

MIJIA

چراغ ریلی مغناطیسی Mijia بسته به نیاز نوری شما، سه لامپ جانبی در کنار لامپ اصلی ارائه می‌دهد. لامپ خطی فوق نازک ۱/۲ سانتی‌متری ۳۹۹ یوان (۵۸ دلار)، لامپ مشبک ۵ سر ۲۹۹ یوان (۴۳ دلار) و نورافکن با زاویه باریکه ۲۴ درجه نیز ۲۹۹ یوان (۴۳ دلار) قیمت دارد. هر سه لامپ دارای مکش مغناطیسی و سگک‌های ایمنی هستند تا از رها شدن ناگهانی جلوگیری کنند و امکان تنظیم درجه حرارت و روشنایی رنگ را نیاز به پله خوردن روی ریل فراهم کنند.

MIJIA

چراغ ریلی مغناطیسی MIJIA دارای ویژگی‌های کنترل هوشمند نیز است. کاربران می‌توانند چراغ‌ها را به صورت جداگانه کنترل کنند، یا می‌توانند آنها را به صورت هوشمند برای نوردهی چند وجهی با هم گروه‌بندی کنند. این دستگاه از کنترل صوتی نیز پشتیبانی می‌کند که کنترل از راه دور آن را ساده‌تر خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید