قفل در هوشمند شیائومی با دوربین و صفحه‌نمایش

یکی از فناوری شیائومی خانه‌های هوشمند است. اکنون، شیائومی در حال آماده شدن برای معرفی قفل در هوشمند شیائومی است که یک قفل هوشمند پرچمدار جدید برای درهای منازل و ادارات است.

شیائومی به گسترش دامنه محصولات خود ادامه می‌دهد. این شرکت که فقط به گوشی‌های هوشمند بسنده نمی‌کند، در بخش‌های مختلفی از مسواک گرفته تا خودروهای برقی فعالیت می‌کند.

قفل در هوشمند شیائومی سری M20

20 فوریه 2023 (۱ اسفند)، شیائومی جدیدترین محصول خود را در خط تولید خانه هوشمند عرضه خواهد کرد. قفل در هوشمند شیائومی سری M20. این مدل جدید که «نگهبان هوشمند که می‌تواند ببیند» نام دارد، مجهز به دوربین یکپارچه چشمی و صفحه‌نمایش است که نمای جامعی از درب ورودی را در لحظه به کاربران ارائه می‌دهد.

Smart Guardian Can See با طراحی قفل درب بیرونی ضخیم خود ارتقای قابل توجهی از قفل هوشمند قبلی شیائومی M20 است که در سال 2022 عرضه شد.

قفل در هوشمند شیائومی

طراحی همه کاره مدل جدید قفل در هوشمند شیائومی فرآیند نصب را ساده می کند و نصب آن را برای هر خانه‌ای ساده می‌کند. به غیر از دوربین و صفحه نمایش، Smart Guardian Can See همچنین دارای عملکرد زنگ در است که به راحتی کاربری آن می افزاید. انتظار می رود Smart Guardian Can See با قیمتی در حدود 2000 یوان رقیب مستقیم قفل درب های هوشمند سطح بالا در بازار باشد.

با نگاهی به مدل قبلی، قفل درب هوشمند شیائومی M20، به دلیل دوام و ویژگی های ایمنی آن بسیار مورد تحسین قرار گرفته است. قاب میانی آلیاژی با استحکام بالا و فناوری IML یکپارچه یک قفل درب محکم و مطمئن را فراهم می کند. علاوه بر این طراحی اصلی با سفارشی کردن جهت دستگیره بر اساس جهت باز و بسته شدن در، ایمنی کاربر را تضمین می کند.

قفل هوشمند در شیائومی M20 همچنین دارای روش‌های مختلف باز کردن قفل است، از جمله اثر انگشت، رمز عبور، رمز عبور دوره‌ای/یک بار مصرف، رمز عبور NFC، باز کردن قفل بلوتوث تلفن همراه و Homekit. ذخیره سازی داده‌های خصوصی مانند اثر انگشت و رمز عبور به صورت محلی در فضای ذخیره سازی رمزگذاری شده ذخیره می‌شوند و حداکثر محافظت در برابر هک را تضمین می‌کنند.

قفل در هوشمند شیائومی همچنین دارای ویژگی اضافی نظارت از راه دور وضعیت قفل از طریق یک برنامه  است که دارای عملکرد بلوتوث است. این به کاربران امکان می‌دهد تا هشدارهایی را برای هشدارهای بسته نشدن درب، هشدارهای آزمایشی و خطای متعدد، و پانل قفل درب بیرونی و غیره دریافت کنند.

عمر باتری قفل درب هوشمند شیائومی M20 قابل توجه است و با هشت باتری AA تا 10 ماه دوام می آورد. در مواقع اضطراری، پورت Type-C قفل درب بیرونی می تواند به عنوان منبع تغذیه اضطراری عمل کند و به قفل درب اجازه می دهد حتی بدون انرژی باتری باز شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید