از پروژکتور لیزری شیائومی 1S 2022 با نرخ تاخیر بسیار کم رونمایی شد

 پروژکتور لیزری شیائومی 1S 2022شیائومی به تازگی از مدل Laser Projector 1S خود برای سال ۲۰۲۲ رونمایی کرد. پروژکتور لیزری شیائومی 1S 2022 با نرخ تاخیر بسیار کم (۴۰ میلی ثانیه) ارائه می‌شود که یکی از بهترین انتخاب‌ها برای برنامه‌های بازی است.

پروژکتور لیزری شیائومی 1S 2022

پروژکتور لیزری شیائومی 1S 2022پروژکتور لیزری شیائومی 1S مدل ۲۰۲۲ می‌تواند تصاویری تا ۱۵۰ اینچ را واضح و عالی پخش کند. وضوح پروژکتور جدید شیائومی، ۱۰۸۰p بوده و از قابلیت هوش مصنوعی (AI) بهره می‌برد. این پروژکتور، بهبود خودکار تصویر، فوکوس خودکار و چندین حالت عملیاتی را به کاربران ارائه می‌دهد.

این مدل ارزان‌تر از مدل قبلی خود است و حداکثر ۲۴۰۰ لومن ANSI روشنایی دارد که بهتر از ۲۰۰۰ لومن قبلی خود است. نمایش اندازه تصویر آن از نسبت پرتاب بالای آن برای ریخته‌گری تصاویر ناشی می‌شود و همچنین برای بهبود کیفیت تصویر و رنگ هم از فناوری ALPD Laser Display استفاده می‌کند. پروژکتور لیزری شیائومی 1S 2022 از الگوریتم‌های بهبود کیفیت تصویر با هوش مصنوعی استفاده می‌کند که از رمزگشایی ۴K و ۸K پشتیبانی می‌کند.

Xiaomi 1S 2022 laser projector

پروژکتور لیزری شیائومی 1S 2022، خروجی صدای مناسبی را از طریق بلندگوهای داخلی ۱۰ واتی خود ارائه می‌دهد که یک صحنه صوتی مجازی ۳۶۰ درجه ایجاد می‌کند. همچنین این دستگاه از فناوری صدای Dolby Audio و DTS-HD هم پشتیبانی می‌کند. حالت‌های صحنه متعددی از جمله حالت بازی با تأخیر کم ۴۰ میلی ثانیه وجود دارد. اتصال به این پروژکتور می‌تواند از طریق دو پورت USB (۲.۰ و ۳.۰) و HDMI (eARC و ۲.۱) صورت بگیرد. شما می‌توانید پروژکتور را از طریق اپلیکیشن Mijia به اکوسیستم خانه هوشمند Mijia متصل کنید. این کار به شما امکان کنترل پروژکتور را از طریق برنامه یا با استفاده از دستورات صوتی Xiao AI می‌دهد.

در حالی که انتظار می‌رود این پروژکتور متعاقباً در خارج از چین در دسترس باشد، ولی هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه آن وجود ندارد. قیمت پروژکتور جدید شیائومی حدود ۶۰ درصد ارزان‌تر از مدل ۲۰۲۰ است. شیائومی به دلیل مقرون به‌صرفه‌ بودن و ویژگی‌های پروژکتور جدید خود انتظار استقبال بیشتری از این پروژکتور را دارد. هم اکنون این پروژکتور لیزری در چین با قیمت ۵۹۹۹ یوان (۸۹۴ دلار) در دسترس عموم می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید