مانو کومار، مدیر سابق شیائومی هند، تحت بازجویی قرار گرفت!

مانو کومار، مدیر سابق شیائومی هند، تحت بازجویی قرار گرفت! رویترز به نقل از دو منبع آگاه گزارش داد که مانو کومار جین، مدیر عامل سابق شیائومی هند، به دلیل نقض احتمالی قوانین ارز خارجی هند تحت تحقیق و بازجویی است.

مانو کومار، مدیر عامل سابق شیائومی هند

این مدیر اجرایی که در حال حاضر معاون جهانی است و در دبی، امارات متحده عربی اقامت دارد و در حال حاضر در هند است اما به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداده است.مانو کومار، مدیر سابق شیائومی هند، تحت بازجویی قرار گرفت! - gsmarena 002 6

اداره اجرایی هند در حال بررسی رابطه بین شرکت چینی شیائومی و بخش هندی آن است و سرمایه‌های بین دو نهاد در حال بررسی است و این شامل پرداخت‌های حق امتیاز می‌شود.

به گزارش رویترز، آژانس در ماه فوریه اسنادی را درخواست کرد، از جمله جزئیات مربوط به بودجه خارجی، سهام، الگوهای تامین مالی، صورت‌های مالی و مدیران کلیدی که کسب و کار را اداره می‌کنند.

مانو کومار، مدیر سابق شیائومی هند، تحت بازجویی قرار گرفت! - xiaomi logo 768x408 1

حمله به شیائومی گام دیگری است که هند در بحبوحه افزایش تنش‌ها با کشور همسایه خود برمی‌دارد. پیش از این، بررسی دقیق شامل ورود به دفتر این برند در هند در یک تحقیق جداگانه در مورد فرار مالیاتی ادعایی بود و دیگر سازندگان چینی نیز مورد تحقیق قرار گرفتند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید