شیائومی بیش از 1 میلیون Mi Smart Band 6 را در سراسر جهان به فروش رساند

Mi Smart Band 6

مدیر عامل شرکت شیائومی لی جون اعلام کرد که Xiaomi Mi Smart Band 6 بیش از ۱ میلیون در سطح جهانی فروش داشته‌است. به خاطر داشته باشید که بیشتر این فروش مربوط به چین است، از آنجا که فروش این محصول از ۲ آوریل (۱۳ فروردین) آغاز شده‌‌است، این سرعت در فروش رکورد خوبی محسوب می‌شود.

با این وجود، Mi Band 3 در مدت ۱۷ روز به مرز ۱ میلیون رسید، Mi Band 4 با سرعت بیشتری، فقط در ۸ روز به این نقطه رسید. به نظر می‌رسد، محبوبیت بندهای هوشمند ارزان کمرنگ شده، در حالی که محصول جدید ((hearables)) شیائومی (هدفون‌های بی‌سیم پیشرفته ) توانسته فروش خوبی داشته‌باشد.  محصولات این چنینی به این شرکت کمک می‌کند تا جایگاه دوم خود را در بازار پوشیدنی‌ها ثابت نگاه دارد.

شیائومی چگونه به Mi Smart Band 6 رسید؟

Mi Band اولین بار در سال ۲۰۱۴ عرضه شد و توانایی آن بسیار ابتدایی بود. نسخه اصلی فقط سه LED داشت و حتی سنسور ضربان قلب هم نداشت. با این وجود شیائومی در طی ۹ ماه موفق به فروش بیش از ۱۰ میلیون دلار از این محصول شد. این محصول قیمت در حدود ۸۰ CNY  (حدود ۱۳ دلار) داشت، مدل فعلی سه برابر این نسخه قیمت دارد. (اگر نسخه دارای NFC را دریافت کنید قیمت آن بیشتر است.)

شیائومی جعبه‌های تبلیغاتی Mi Smart Band 6 را برای بازرسان چینی ارسال کرده، که شامل همه مدل‌های اصلی Mi Smart Band 6 از اولین مدل تا مدل امروزی است. عکس این جعبه را در ادامه خواهیددید.

شیائومی بیش از 1 میلیون Mi Smart Band 6 را در سراسر جهان به فروش رساند - 2 2

بند اصلی دارای سه نشانگر LED بود و عملکردهای اصلی آن اعلان‌ها و ردیابی خواب بود، Mi Band 1S یک سنسور ضربان قلب اضافه داشت. مدل دوم یک نمایشگر OLED 0.42 اینچی را اضافه کرد، نمونه سوم آن تا ۰.۷۸ اینچ بزرگتر شد و نسخه NFC را نیز معرفی کرد، سپس مدل چهارم به فناوری OLED مجهز شد و به ۰.۹۵  اینچ تغییر یافت. مدل پنجم با بزرگترشدن و ساده‌شدن شارژ با کابل مغناطیسی معرفی شد، Mi Smart Band 6 (مدل فعلی) قسمت جلو را به صفحه نمایش۱.۵۶ اینچی منحنی مجهز‌ کرده‌است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید