شیائومی پشتیبانی از نرم‌افزار Mi A3 و اندروید وان را کنار گذاشت

شیائومی بالاخره پشتیبانی از نرم‌افزار Mi A3 را کنار گذاشته و به اندروید وان شیائومی پایان دادشیائومی بالاخره به پشتیبانی نرم‌افزاری از گوشی هوشمند Mi A3 که آخرین نسخه از اندروید وان آن است پایان می‌دهد. این موضوع پایان دوره Android One را برای این شرکت نشان می‌دهد.

با توجه به لیست محصولات EOS مرکز امنیت شیائومی، غول فناوری چینی لیستی از تمام دستگاه‌هایی که در نهایت عمر پشتیبانی نرم افزاری خود را به پایان رسانده‌اند منتشر کرد. این اساساً به این معنی است که این تلفن‌ها دیگر هیچ به‌روزرسانی نرم‌افزار یا سیستم‌افزاری که شامل وصله‌های امنیتی نیز می‌شود، دریافت نخواهند کرد.

پایان اندروید وان شیائومی

شیائومی بالاخره پشتیبانی از نرم‌افزار Mi A3 را کنار گذاشته و به اندروید وان شیائومی پایان داد

این سایت فهرست بلندبالایی از دستگاه‌های برند ردمی و شیائومی را نشان می‌دهد. برخی از این مدل‌های موجود در فهرست EOS شامل مدل‌های گوشی‌های هوشمند اندروید وان است که این برند چینی در گذشته عرضه کرده بود که جدیدترین آنها Mi A3 است.

شیائومی بالاخره پشتیبانی از نرم‌افزار Mi A3 را کنار گذاشته و به اندروید وان شیائومی پایان داد

برنامه Android One اساساً گوشی هوشمندی بود که دارای سیستم عامل اندروید است. علاوه بر این، این مدل‌ها معمولاً حداقل دو سال ارتقاء سیستم عامل اصلی را نیز دریافت کردند. نکته قابل توجه، یکی از برجسته‌ترین جنبه‌های این گوشی‌های اندروید وان این بود که آنها معمولاً برخی از اولین مدل‌های اندرویدی هستند که به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل جدید را برای پلتفرم اندروید دریافت می‌کنند و حتی با گوشی‌های پیکسل خود گوگل نیز رقابت می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید